Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez tényleg ennyire borzasztó?...

Ez tényleg ennyire borzasztó? :- (

Figyelt kérdés
Ma ctg-n ülve végig azt hallgattuk kismamák, hogy egy vajúdó nő ordít, hörög a fájdalomtól. Nagyon megijedtem, tényleg ennyire nehéz? .:-(
2013. aug. 10. 11:46
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:

Száz szónak is egy a vége!

Nektek nem mindegy kinek hogyan s mennyire fájt?:-)

Írjátok le a sztoritokat, ezt kérte kérdező! Illetve, hogy a saját tapasztalataitokra lenne kiváncsi!


Aki üvölt üvöltsön, aki meg nem az ne!


Ami bement tuti ki is jön;-) ha fáj, ha nem!

2013. aug. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:

19 orat vajudta,, 15 orat 2-3 perces fajasokkal, 3 ora volt a kitolasi szak...ebbol 15 orat teljes csendben voltam, de a kitolasnal kitort belolem az allat...rettentoen szegyelltem magam,de nem tudtam visszafogni a kialtasokat, ez nem egy tudatos cselekves volt, csak artikulalatlan uvoltes...ettol nem lettem sem cigany, sem kozonseges...igy alakult, ennyi...utana egymillioszor kertem bocsnatot a szulesznotol, orvostol..azt mondtak felesleges, van sokkal rosszabb is...fajdalomcsillapitot nem kaptam,' csak 4 ampulla oxit,'fajasgyengeseg miatt..egyebkent borzaszto rossz elmeny volt maga a szules...foleg mikor a 14. oranal kozoltek, hogy szuk ket ujjnyira vagyok tagulva(ennyivel mentem a korhazba is...) a kitolasnal azt hittem szetazakadok es megdoglok, 3* ajultam el a szuloszekben(48 oraja nem aludtam akkor)..mindezek mellett buazke vagyok, mert megszultem a lanyom! es barmikor vegig csinalnam ujry, mert erte megerte.:-) :-) es hamarosan vegig is fogpm, 27 hetes vagyok a kisocsivel!

ja még annyit, hogy mindezek utan sajat labom mentem at a gyerekagyas osztalyra, elcsattogtam zuhanyozni, meg pisilni is... szoval tul'lehet elni...de szerintem felesleges ezen elmelkedni, nem lehet elore felkeszulni arra a fajdalomra, nem hasonlit semmihez...inkabb gondolj a szuletendo babadra:-)

2013. aug. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!