Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szedi még valaki a Femibion...

Szedi még valaki a Femibion 400 terhességi vitamint? Borzasztó drága, de nekem 2 doki is ezt ajánlja és a védőnőm, miben lehet más mint a többi?

Figyelt kérdés
2013. márc. 4. 18:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
75%

Én szedtem!! A terhesség előtt és az első 12 hétben is!

Állíthatom, h a kislányom nagyon ügyes és rendkivül jó mozgáskoordinációval rendelkezik! 1 éves és ha már mondok egy mondókát mutatja hozzá a kézjelzést! Tanulékony :)


Amúgy összetételében sok ásványi anyag, omega 3 és halolaj is van benne.

Elevitet nem szedtem, nekem a német ismerősöm lebeszélt róla, mert a magas A vitamin tartalma miatt bizonyos helyeken betiltották. Kint nem akkora szám, mint nálunk.

2013. márc. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nekem kezdettől fogva ezt ajánlják,igaz drága és rosszul esik kifizetni,de már volt egy vetélésem,és most nagyon féltem a picikémet!
2013. márc. 4. 18:51
 3/22 anonim ***** válasza:
66%

mindenféleképpen ajánlom neked! Én terhesség előtt ezt választottam, szedtem, és rá 2-3 hónappal sikerült is a bébink! :)

Ne félj, hiszen tudod... csak a pozitiv gondolatoknak szabad eljutni hozzád és az angyalkádhoz! :) Sok sikert kívánok!

2013. márc. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
én is ezt szedem már az elejétől 2-ik baba ,az elsőnél is ezt szedtem igaz hogy drága de az előttem szólóhoz még a jódot hozzá teszem ami nagyon fontos a halolaj mellet az immunrendszerre,idegrendszerre és agyműködésre és ebben meg van mennyiségre is ,és nekem még a székletet is beállította az első babánál az elején szedtem az elevitet is de nem sokáig mert székrekedést okozott .
2013. márc. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Írták páran,hogy rosszul voltak tőle,hát nekem kezdettől fogva semmi bajom,a vérképemen is látszik,hogy csak használ.Köszönöm a segítséget és a jó kívánságot!Nagyon remélem,hogy minden rendben lesz,nagyon jó kislány már most,és büszkék vagyunk mert már 16 hetesen mocorogtunk,azóta pedig csak elevenebbek vagyunk,és mozgékonyak,bár ennek néha apa jobban örül mint én,tekintve hogy este 10kor jön rá a kisasszonyra a tornázhatnék!
2013. márc. 4. 19:10
 6/22 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Jó a Femibion, de nem mindegy, hogy mikor melyik.

A Femibion 800-ast gyermekvállalást tervező nőknek és a terhesség 12. hetének végéig lehet szedni, a Femibion 400-ast pedig a terhesség 13. hetétől kezdve! Abban más mint a többi terhesvitamin, hogy Metafolint is tartalmaz, ami által a folsav jobban/gyorsabban felszívódik.

2013. márc. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
én is ezt szedem most veszem meg a 2. dobozt, mert elfogyott. nekem is a nődoki ajánlotta...igen baromi drága egyébként sajnos :S nekem semmi bajom nincs és nem is volt tőle!
2013. márc. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Hát igen elég borsos ára van! Bár örülök most az egyik gyógyszertárba 5990.- helyett 5390.-ért vettem "csak"...
2013. márc. 4. 20:19
 9/22 anonim ***** válasza:
Azért ez a legjobb vitamin, mert egyedül ebben van metafolin ami biológiailag aktív folsav, ami azért fontos, mert a sima folsav az emberek 50%-ban nem szívódik fel a metafolin viszont mindenkinél felszívódik.
2013. márc. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is ezt szedem. A pingvinpatikából rendeltem. Most 5075 Ft náluk. 10000 Ft felett ingyenes a házhozszállítás.

[link]

Januárban rendeltem, akkor csak 4439 volt. Szerencsém volt, mert akkor megrendeltem a terhesség végéig, így spóroltam egy csomót. Nálunk 5712 a gyógyszertárban.

A metafolinról már írtak.

"A DHA egy olyan vegyület ami fontos a gyermek látásélességének ill., figyelemközpont fejlődésének a kialakulásához."

Mennyi idős vagy?

Gratulálok a babához!

22+1 km

2013. márc. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!