Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha Elevitet kezdek el szedni...

Ha Elevitet kezdek el szedni a Femibion 400 uátán árthat a Babónak? Tegnap léptem a 19-ik hétbe, eddig Femiboin-t szedtem (elöször 800-t utána 400-t). Túl drága, áttérnék a harmadannyiba kerülő Elevitre. Ti lecserélnétek?

Figyelt kérdés
2009. márc. 18. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:
szia, nyugodtan lecserélheted én is megtenném
2009. márc. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szi!

Én is pont így váltottam, de az Elevit mellé szedj jódot, mert az nincs benne! (Nekem az orvosom ajánlotta.)

2009. márc. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is megfordult a fejemben, de úgy döntöttem nem cserélem. A legelején szedtem még elevitet, nagyon nem voltam vele megelégedve, ezért inkább nem. Maradt itthon gravidám, az sem volt a legtökéletesebb,de akkor már inkább az,mint az elevit. Így néha azt veszek be omega kapszulával együtt. De persze tényleg drága, ha úgy érzed jó lesz az elevit, akkor nyugodtan lecserélheted. Azért a vitaminok arányait én megnézném. (mármint mennyiben különbözik)
2009. márc. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem az orvosom mondta hogy ne az elevitet szedjem mert nem igazán jo!!Én a hipp bébi terhes vitaminját iszom!!Szerintem nagyon jo és egészséges is mert nem tartalmaz tartositó szert meg egyébb szinezékekket csak maga a gyümöl és a zöldségekket!!!Ezért hütöbe is kell tartani!!!Nekem bevált!!
2009. márc. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!