Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez tényleg ennyire borzasztó?...

Ez tényleg ennyire borzasztó? :- (

Figyelt kérdés
Ma ctg-n ülve végig azt hallgattuk kismamák, hogy egy vajúdó nő ordít, hörög a fájdalomtól. Nagyon megijedtem, tényleg ennyire nehéz? .:-(
2013. aug. 10. 11:46
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
35%
Én is ordítottam, de ordítás nélkül is szörnyű. :) Nehéz, igen, senki nem tagadja, de megéri.
2013. aug. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
67%
Fejben dől el. Sok önuralom kell és együttműködés az orvossal, szülésznővel. Nehéz, de nem szörnyű. Fantasztikus dolog ám :) állj hozzá pozitívan! Minden rendben lesz. Meg fogod csinálni!
2013. aug. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
81%

A szülés fájdalmas, ez tény.

Viszont vannak anyukák akiknek kisebb és vannak, akiknek nagyobb a fájdalomtűrési küszöbük.

És vannak olyan anyukák akik ordítanak és vannak akik nem.

Azért nem mindenki ordít, sőt nagyon sokan nem, viszont hangtalanul sem szült még szerintem senki.:)

2013. aug. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 Julie S ***** válasza:
100%

Ahány anya, annyiféle szüléstörténetet hallottam eddig (jót, rosszat és a kettő között még ezernyi fokozatot).

Ez is olyan, mint minden más esemény az életben. Aki épp benne van, az sokszor egész másként éli meg, mint aki csak kívülről szemléli.

2013. aug. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
83%
Az a jó, ha fáj. Nekem fájt, de nem eléggé, így nehezebben jött ki a pici. Szóval én így ezzel a tapasztalattal azt mondanám nincs mitől félni :)
2013. aug. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
86%
én sem ordítottam.ha kiabálsz,ordítasz sokkal több energiát vesztesz pedig az nagyon kell.A párom is végighallgatott pár szülést amíg a szülészeten vártunk hogy elinduljon a mienk.Egy hang nélkül szültem meg 2. gyerekem is,és igen,fáj és igen,nehéz,és nekem semmi fantasztikus nem volt benne,de tényleg fejben dől el.tudnod kell hová mennek az erők,és mi vesz ki a legtöbbet belőled,a kiabálással sokat vesztesz,tehát ha kiabálós vagy inkább próbálj találni valami más fájdalom levezetési módot.
2013. aug. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
40%

27 órát vajúdtam,mire megszültem a fiam.nem ordítottam,nem hörögtem.érzéstelenítő nélkül szültem.én nem értem,hogy miért kell ordítani,csak elveszi az erőt

nyilván nem könnyű megszülni egy gyereket,de lehet felesleges komédiázás nélkül is

aki ordít,biztos sok sorozatot nézett,és ott látta,hogy úgy kell

2013. aug. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
35%

Igen, ennyire fáj mint hallottad, s igen, nehéz a vajúdás, a szülés.

Én is hallottam ahogy vajúdik nyög valaki mikor szülőszoba látogatáson volt, hát beparáztam!

Mikor én vajúdtam, ugyan úgy nyögtem, kiabáltam, a férjem mondta rossz volt hallgatni látni.

Nagyon fáj, életemben nem éreztem olyan fájdalmat, elviselhetetlen, a halált kívántam, azt hittem meghalok!

A legrosszabb, hogy 12 óra vajúdás után császár lett a vége, mert hiába nyomtam, nem jött a baba.

Most a másodikat én kértem hogy császár legyen, és sokkal jobb volt, könnyebb, és jobb élmény volt így!

2013. aug. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Leszek kivétel most én, az ellenpélda.

Nekem nagyon hamar kibújt kibújt a kislányom, és SEMMI szörnyűséget nem éreztem. A vajúdás is tűrhető volt, nem azt momdom, hogy semmi, de abszolút nem őrjöngtem. Fogászaton áuldozok, már csak attól ha belenéznek a számba... Itt volt annyi önuralmam,,hogy nem kezdtem el sikongatni.

Mint ahogy írták több energiát vesztesz vele.

Én szerencsés voltam/vagyok, mert abszolút pozitív ÉLMÉNY volt aszülés.

Ne hallgass senkire se, majd lesz saját tapasztalatod. Mndenki aki terhes átéli.

Vannak hisztisek, vannak akik tényleg szerencsétlenek és napokon keresztül vajúdnak, de vannak szerencsések, és nem hisztisek is!

2013. aug. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
46%

Fogalmam sincs miért ordít,meg hörög az a nő.Nekem semmi se fájt belőle.

Első babám,6 óra alatt meglett.Nem sírtam,nem ordítottam,egy hang nélkül szültem.

Hidd el,nem olyan borzasztó az,mint ahogy sokan beállítják.

Van akinek alig fáj,van aki majd bele hal.Egyénenként változó!

2013. aug. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!