Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem tudom letenni a cigit....

Nem tudom letenni a cigit. Mennyire káros a babára nézve? 10 hkm.

Figyelt kérdés

A második terhességemet végigcigiztem. Egészséges lett a baba. De ez nem garantálja h ez is az lesz ugye?

Nem akartam gyereket, védekezés mellett fogant. Fogalmam nincs miből/hogyan fogjuk eltartani. Most szerettem volna elhagyni a párom, emiatt is nehéz a leszokás:S


2012. okt. 19. 21:30
1 2 3 4 5
 41/47 A kérdező kommentje:
2012. okt. 23. 15:34
 42/47 anonim ***** válasza:
És aztán kit érdekel???:)hisz nekem is van ekkora eszek mert éhes vagyok;)de próbálok sokszor gyümölccsel pótolni mert én nem most tettem le a cigit de mindig ennék és úgy érzem nem azért mert éhes vagyok hanem mert a szemem kívánja na ezeket a szemem kívánja dolgokat helyettesítem gyümivel,te is tedd ezt,tuti sikerülni fog,és büszke vagyok rád hogy a kicsidért képes vagy a káros szenvedélyedről lemondani,mert igenis ez nagy szó van aki le sem teszi,van aki meg sem akarja próbálni ,van aki azt mondja nem cigizik és mégis ahol nem látják szívja,és itt vagy te aki támogatást kértél,majd kaptál és ezért képes voltál letenni.Ezek nagy szavak mert nagy dolgot tettél és kész,aki meg élvezkedik hát tegye úgy sincs biztos jobb dolga;)
2012. okt. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2012. okt. 23. 20:43
 44/47 anonim ***** válasza:
61%
Már ne is haragudj, de erről nekem az a véleményem, hogy az ilyen terhes nőket, akiket cigivel látok, legszívesebben jól szájba vágnám! Még meg se született szegény gyermek, de a saját édesanyja már mérgezi!!! És ha jól tudom olyan 700 Ft körül van egy dobozzal, amit én inkább vitaminra, gyümölcsre költenék a helyedben, vagy a többi gyerekemre...
2012. okt. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 A kérdező kommentje:

Egy kicsit elcsúsztál:D

Ugyanis 2 hete nem dohányzom.

Egyébként ma töltöttem a 12 hetet, köszönöm a segítséget a normális embereknek:)

2012. okt. 30. 19:29
 46/47 anonim ***** válasza:
Úgy látszik ma tényleg az számít abnormálisnak, aki nem támogatja,hogy egy kismama cigizzen!
2012. okt. 31. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
Nagyon szivesen,ügyes vagy és kész,nincs mit ezen túlbeszélni!!!!!:)))jó egészséget nektek;)
2012. okt. 31. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!