Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olyan babakocsit szeretnék...

Olyan babakocsit szeretnék ami: bolygókerekes, átfordítható karos, mindkét oldalról beszerelhető a mózes, sporkocsivá alakítható, nagy kerekes, jó rugózása van, és nem drága. Van ilyen?

Figyelt kérdés
2012. okt. 1. 06:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem minden pont stimmel, de az abc design cobra ilyesmi. Nekünk olyanunk volt, nagyon meg voltam elégedve vele.
2012. okt. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Van. Mi is pont ilyent szeretnénk! A párom már ki is nézte. A színén még tanakodnak a leányzónkkal. Nekem meg teljesen mindegy a szín, amilyent választanak. Ja de azt mondtam nekik hogy fekete, és rikító narancssárga nem lehet.


Mit értesz a " nem drága" alatt? Csak mert mindenkinek más a drága.

2012. okt. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem pont ilyen babakocsim van, esprit a márkája, de lehet, hogy nem alakítható sportkocsivá. Én használtan vettem nagyon jó állapotban Budapesten a Eni-baba bababoltban a XIX. kerületi Thököli út 3. szám alatt 30 ezerért, eredeti ára 60 ezer körül van, Brendonban meg 100 ezer körül. Budapesti vagy?
2012. okt. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
Az Osann Beepop ilyen, sajnos későn találtam rá, mér vettünk egyet, de nekem ez nagyon bejön :)és a babyaruhaz.hu oldalon találod....
2012. okt. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]


A tolókar nem átfordítható, viszont mind a három részt kétirányból teheted fel!

2012. okt. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ez a Thomas elég jónak tűnik.

2. elárulod hogy milyet néztetek ki?

2012. okt. 2. 17:57
 7/7 anonim ***** válasza:

2. vagyok.


Persze, szívesen megmutatom a miénk milyen lesz.


Íme:

[link]


A színe még nem eldöntött, de mire megszületik a pici addigra biztos el tudja dönteni a családom. :-)

2012. okt. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!