Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan szedjem és mikor a...

Hogyan szedjem és mikor a Gravidát, hogy ne hányjak utána? Még van vagy 85 szemem, nem fogom kidobni, ahhoz túl drága! De tegnap is kidobtam tőle a vacsit.

Figyelt kérdés

2012. szept. 8. 06:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem fogsz egész terhesség alatt hányni (valószínű).

Esetleg törd darabokra, hátha úgy bent marad.

Aztán ha elmúlik a hányós időszakod, akkor szedd újra.

Gondolom első trimeszterben vagy, próbálj ebben a pár hétben valami mást szedni, de folsavat mindenképpen.

2012. szept. 8. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
eddig sosem hánytam! viszont mióta szedem, beveszem a bogyót és fél óra múlva ki is jön...
2012. szept. 8. 06:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is gravidát szedtem a terhesség elején hánytam, majd jött a Ladeevit, attól is hánytam. A 16. hét után csillapodott a helyzet, de akkor meg már nem szedtem vitaminokat. Próbáld meg más időszakban szedni.
2012. szept. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindig étkezés közben vagy után szedd, véletlenül se éhgyomorra. Nekem csak úgy sikerült kivédenem a hányást.
2012. szept. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
étkezés után vettem be, mégis kijött az egész vacsi... pedig tényleg nem vagyok hányós! a gyomrom igaz gyakran szokott rossz lenni, sok a büfi gondolom a puffadás miatt,de eddig hányás nem volt. most meg hogy elkezdtem a gravidát... pedig tényleg vacsi után veszem be, de hiába. remélem jobb lesz! egyébként a vitaminokat végig kell szedni a terhesség alatt?
2012. szept. 8. 12:08
 6/8 anonim ***** válasza:
Én csak akkor hánytam tőle, ha éhgyomorra vettem be. Ha evés közben, vagy közvetlen utána, akkor nem volt probléma. Ha viszont nálad így is irritálja a gyomrod, akkor szerintem begyél másik vitamint. Tudom drága volt meg minden, de annak nincs értelme, hogy mindig kihányod, és vele együtt a kaját is.
2012. szept. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Major Andrea ***** válasza:

Én is így jártam! Úgy tudtam kivédeni, hogy reggeli után egy fél szem, és vacsi után egy fél. Elfelezve nem hányatott! Most már egészben veszem vacsi után és semmi baj...

27 hkm

2012. szept. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi! :) kipróbálom, hátha bejön! :)
2012. szept. 9. 08:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!