Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem tudom letenni a cigit....

Nem tudom letenni a cigit. Mennyire káros a babára nézve? 10 hkm.

Figyelt kérdés

A második terhességemet végigcigiztem. Egészséges lett a baba. De ez nem garantálja h ez is az lesz ugye?

Nem akartam gyereket, védekezés mellett fogant. Fogalmam nincs miből/hogyan fogjuk eltartani. Most szerettem volna elhagyni a párom, emiatt is nehéz a leszokás:S


2012. okt. 19. 21:30
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
2012. okt. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
59%

Sok gyereket ismerek, akiknek az anyja végig cigizett a terhesség és a szoptatás alatt is. Egészséges felnőttek lettek.Bár az is biztos, hogy nem használ neked sem és a babának sem.

Ha nem éltek jól, és nem tudod miből fogjátok eltartani, miért nem veteted el? Sokkal okosabb lenne, mint a nyomorba, rossz kapcsolatba megszülni.

2012. okt. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
88%
Akkor miért tartod meg? Szerintem alap, hogy leteszem a cigit, vagy legalább is kevesebbet szívok majd szépen leszokok.. Ha meg így álltok nem tudom mi értelme van a babának, de semmi közöm hozzá. Szerintem próbáld meg lerakni.
2012. okt. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
56%

mert nem is akarod letenni

pláne hogy nem akartátok bla-bla...


akkor inkább vetesd el, minthogy egy beteg baba szülessen.


arra meg nem is írok semmit hogy a második terhességedet is végigbagóztad.

gratulálok, örülj hogy egészséges lett a gyerkőc

büszke lehetsz magadra.


és még ennél is fogsz frappánsabb válaszokat kapni !!

2012. okt. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
85%
Koraszülött intenzíven dolgozom, az anyukák legalább háromnegyede dohányzott... Az, hogy az előző egészséges (még, hisz sok betegség, amit a cigi okoz pl. asztma, évek múltán jelentkezik), nem jelenti, hogy a mostani is az lesz!
2012. okt. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
76%

> De ez nem garantálja h ez is az lesz ugye?

Nem.


> Nem akartam gyereket, védekezés mellett fogant.

> Fogalmam nincs miből/hogyan fogjuk eltartani.

> Most szerettem volna elhagyni a párom,

Az abortusz lenne a racionális döntés.

2012. okt. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
86%
Kivételesen egyet értek az utolsóval...
2012. okt. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:

Leszokóban vagyok, csökkentettem.

Abortusz dumákból köszi de elég volt. Vetessétek el ti a gyerekeiteket.

2012. okt. 19. 21:49
 9/47 anonim ***** válasza:
92%

Cigin pl sok pénzt lehet megspórolni. A többit amit még írtam volna, már előttem szólok elmondták.

Remélem sikerül leszoknod, a saját és a babád érdekében is.

2012. okt. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
91%
Örülj neki hogy az elsö babadnak nem lett semmi baja!Az egesz akarat kerdese!Ezek szeint neked fontosabb a cigi mint a gyereked!Azt irod hogy nem tudod hogy miböl fogod eltartani,de bezzeg a maj 1000ft-os cigire van penzed!!!Csak ha minden doboz arat elrakod egy perselybe vagy egy helyre nagyon sok penzed össze jön a gyerek születeseig!Ne legy felelötlen!!!33hkm
2012. okt. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!