Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem tudom letenni a cigit....

Nem tudom letenni a cigit. Mennyire káros a babára nézve? 10 hkm.

Figyelt kérdés

A második terhességemet végigcigiztem. Egészséges lett a baba. De ez nem garantálja h ez is az lesz ugye?

Nem akartam gyereket, védekezés mellett fogant. Fogalmam nincs miből/hogyan fogjuk eltartani. Most szerettem volna elhagyni a párom, emiatt is nehéz a leszokás:S


2012. okt. 19. 21:30
1 2 3 4 5
 31/47 A kérdező kommentje:
Ha te havi 10ezerből tartod a gyereked, akkor gratula:D
2012. okt. 20. 11:19
 32/47 anonim ***** válasza:
Jót nem tesz az biztos, ha leszokni teljesen nem is tudsz legalább mérsékeld magad. Állíts fel korlátokat. Én napi három szálat szívtam terhesség allatt reggeli ebéd és vacsora után. Igaz volt hogy csak fél szálakat. A fiam teljesen egézséges.
2012. okt. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
Na de fasza mire lebeszéltük,és igenis igazat adott nekünk jönnek a hülye butyuta hozzászólóo,lehurrogjátok:hát menjetek már innen a francba!!!!!!csak egy kis támogatás kellet neki és igenis akar tenni a gyerekéért ha nem vettétek volna észre!!!!Utolsó te meg a hülye felfogásoddal hogy mérsékelje,de hisz megírta hogy felfogta és leteszi eszik inkább egy banánt mint hogy rágyújtson,itt nincs 1-2 szál,semennyi nem lehet a gyerek érdekében!!!kÉRDEZŐ:NE FIGYELJ RÁJUK,a kicsid a lényeg a hülyéket hagyd másra;)
2012. okt. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

Ma még nem gyújtottam rá:)

2012. okt. 20. 13:55
 35/47 anonim ***** válasza:
Mert ügyes vagy!!!!!!!!Legyél büszke magadra és hidd el nekem sikerülni fog,mert ha véletlenül rá is gyújtanál csak jusson eszedbe a doki a linkből;)az tuti erőt ad,és tudod egy megkívánt cigi helyett egy gyümi,így nem hízol meg és még egészségesebb is leszel!!!Én bízom benned így látatlanban is!!!;)
2012. okt. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:

Istenem, de nem értem, hogy ilyen emberek minek jönnek erre az oldalra. Ha csak oltogatni tudjátok az embert, tartsátok meg magatoknak a parasztkodást.

Hajrá kérdező! A kisbabád mindennél fontosabb. Ne törődj az ilyen emberekkel.

2012. okt. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
0%

7es vagyok. Fiatalabb koromban(ma 27 vagyok,20 éves koromban volt ) abortuszom. Most várom a 2.gyermekem. Egyébként nekem is egy nagyon közeli rokonom(édesanyám testvére,tesomként szeretem) cigizik,sajnos nem tudunk rá hatni hogy letegye. Egyébként én is védekezés mellett lettem terhess annak idején,nappalis egyetemistaként. Párom akkor 4 hete dolgozott a munkahelyén. Nem mertük megtartani a babát(engem is a próbaidő letelte elött 1 héttel küldtek el,1 hetet adtak hogy cégen belül találjak másik helyet,ha találok maradhatok,ha nem elküldenek) . Most a párom már 4 éve van ugyanazon a melóhelyen,relativ mondhatónak fixnek a helye,most jön a kistesó. Sajnos nagyon nehéz a nagynénémmel,mert mondjuk neki hogy legalább a baba/babák miatt tegye le a cigit aki fejlődik bennem ill a nagylány miatt 3 lesz de nem tudja...S nekem ez is elég rossz hogy ezt a cigi mennyiséget megkapják. Hetente megyek ugyanis hozzájuk. Egyébként tudom testileg is lelkileg is milyen megterheő az abortusz. Mint irtam volt nekem. Egyébként gratulálok hogy csökkenteni tudtad a cigi mennyiséget:)


Még régebben beszélgettem ey hölggyel s azt mondta a doki hogy a napi 1-2 zál cigi kisebb stresszt és kárt okoz mint ha azzal stresszelné magát hogy ő most nem tudja letenni a cigit. (Egy biologus volt az illető)

2012. okt. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
46%

Oltogatni, ugyan már!

Most komolyan egy FELNŐTT embernek kell tapsikálni, mert terhesen ma még nem gyújtott rá???

Tényleg valakinek magyarázni kell,hogy a dohányzás árt a babának?

És egyébként nem 10 ezerből kell eltartani (bár ha annyira rossz a helyzet, ennyit cigire költeni elég luxus) , de talán az lenne a minimum,hogy a cigi árát ráköltöm. Na amíg ez nem jön magától, addig kár gyereket vállalni!

2012. okt. 23. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
Ugye kérdező az előző válaszolóra oda sem figyelsz??Hisz tudod nem kapott az éjszaka és most idejött téged cseszegetni;)na de ezekkel vagyis az ilyenekkel kerek a világ:))Mit is kezdenénk nélkülük??::)))
2012. okt. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy van, aki megért:)

Azóta is tartom amit megfogadtam, nem gyújtottam rá:) viszont egész nap eszek és akkora lett a pocim, hogy csak na:D

Este küldök róla képet:)

2012. okt. 23. 15:08
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!