Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem tudom letenni a cigit....

Nem tudom letenni a cigit. Mennyire káros a babára nézve? 10 hkm.

Figyelt kérdés

A második terhességemet végigcigiztem. Egészséges lett a baba. De ez nem garantálja h ez is az lesz ugye?

Nem akartam gyereket, védekezés mellett fogant. Fogalmam nincs miből/hogyan fogjuk eltartani. Most szerettem volna elhagyni a párom, emiatt is nehéz a leszokás:S


2012. okt. 19. 21:30
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
88%
Nem mi cigizünk terhesen, nem mi akartuk elhagyni a párunkat, és nem mi nem tudjuk, hogyan fogjuk eltartani, úgyhogy szerintem nem nekünk kellene elvetetni.
2012. okt. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk a családban volt olyan, aki végig dohányzott a terhessége alatt. A baba nagyon betegen született, hónapokig haza se hozhatta. A nő alig volt 20, a családban pedig nem volt betegen született baba,több generációra visszamenve se, szóval joggal feltételezhető, hogy a cigi miatt volt ez.
2012. okt. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen kedves első!

Ez most jót tett hogy megnéztem. Nagyon megijedtem, többet nem fogok rágyújtani.

Bocs a hülye kérdésemért, nagyon buta voltam, hogy eddig nem tettem le. De akármilyen nehéz is lesz, nem akarom hogy szenvedjen a hasamba a baba.

Köszi mégegyszer és igazatok van.

2012. okt. 19. 22:02
 14/47 anonim ***** válasza:
91%
ÖNAKARAT!!!!!!!!!!!!semmi más nem kell,most nem te vagy a fontos hanem a kicsikéd,most neki adtad a tested reméljük 9 hónapra,így állj hozzá és légy vele kegyes ne szívasd vele ezt az iszonyat büdös gusztustalan valamit!!Hogy nem tudsz belegondolni abba mennyire rosszul eshet ez a babádnak,hogy milyen károkat okozhatsz neki,legyél már jó anya és tedd le!!És igen már itt kezdődik a jó anyaság,oda kell figyelned rá!!!!!!!!!!!!!!!Szedd össze magad!!
2012. okt. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
91%

oxigénhiányos állapot

próbáld ki milyen, egy szívószálon keresztül lélegezz 5 percig

kb. ilyet érez a babád

2012. okt. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
68%

Ezek szerint az első válasza 100%-ban hasznos volt! Én is köszönöm a linket, nagyon érdekes volt. Örülök hogy a Kérdezőre sikerült hatni vele.

Sok sikert, remélem sikerül végleg leraknod.

2012. okt. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
68%
Kitartás!!!!!!!!
2012. okt. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

Közbe írok hogy megy:)

2012. okt. 19. 22:31
 19/47 anonim ***** válasza:
68%
Ha nem menne akkor megint és megint és megint nézd megy az első válaszoló linkjét az majd erőt ad hogy ne rágyújtsd hanem pl:megegyél egy almát;)sok sikert és sok-sok kitartást
2012. okt. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 A kérdező kommentje:
Igen azóta már megnéztem újra, és ettem két banánt:)
2012. okt. 19. 23:11
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!