Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem tudom letenni a cigit....

Nem tudom letenni a cigit. Mennyire káros a babára nézve? 10 hkm.

Figyelt kérdés

A második terhességemet végigcigiztem. Egészséges lett a baba. De ez nem garantálja h ez is az lesz ugye?

Nem akartam gyereket, védekezés mellett fogant. Fogalmam nincs miből/hogyan fogjuk eltartani. Most szerettem volna elhagyni a párom, emiatt is nehéz a leszokás:S


2012. okt. 19. 21:30
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
70%

A"linkes" válaszoló vagyok!:)

Én 15évig dohányoztam a vége felé 1,5dobozzal naponta. Meglepően könnyen ment a leszokás,amint kezemben volt a pozi teszt rögtön letettem. Ennek több mint 3éve azóta sem szívtam el egy szálat sem!


Kitartást,és rengeteg AKARATERŐT kívánok neked mert hidd el hogy csak ezen múlik!!!:)

2012. okt. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nagyon sokat segítettél:) örök hálám
2012. okt. 19. 23:28
 23/47 anonim ***** válasza:
79%
A pozitív tesztem előtt kb. napi egy dobozzal szívtam.a teszt reggelén a kávé mellé már meg sem fordult a fejemben a cigi,ami azért érdekes,mert már próbáltam korábban leszokni,de nem ment.úgyhogy teljes mértékben akarat kérdése.
2012. okt. 20. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
74%
Hú de "szerencsés" már most egy ez a gyerek!
2012. okt. 20. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
71%
itt enm azon kellene gondolkodnod,hogy árt e a babaának. azt a kérdést kellett volna feltenned,hogy hogyan tehetném le? az,hogy kijelented: "nem tudom letenni" már egy gyengeség,ami az akaraterő hiányát tükrözi. tessék új kérdést kiírni: Eddig nem sikerült lettem a cigit. hogyan sikerülhetne? így a hozzáállásod máris pozitívasbb és ez a te lelkedre, leszokási kedvedre is jobb hatással lesz! nekem így sikerült!
2012. okt. 20. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 A kérdező kommentje:
24-es talán tanulj meg írni.
2012. okt. 20. 08:52
 27/47 anonim ***** válasza:
46%
Ha a gyereked lennék, SOHA nem bocsátanám meg neked. LEszarom a kifogásaid, meg hogy milyen gondjaid vannak. Azzal, hogy megtartod,felelősséget vállalsz az életéért. Innentől kezdve nincs bocsánat! Lerakod! Mert ez a kötelességed, ha ANYA akarsz lenni! Gusztustalannak tartom, hogy nincs benned ennyi önuralom. A sok rizsa meg senkit nem hat meg! Panaszkodhatsz, akinek akarsz, én a gyereked helyében kikérném magamnak, hogy kockáztatod az életem, egészségem egy rohadt, büdös bagóért!
2012. okt. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:

nagyon kíváncsi leszek én erre a

többet nem gyújtok rá dumára...

2012. okt. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 A kérdező kommentje:

Komolyan olyan gyerekesek egyesek...

De inkább nem is írok többet.

2012. okt. 20. 10:07
 30/47 anonim ***** válasza:
Eltartani nincs pénz, de cigire van! Szép dolog ez.
2012. okt. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!