Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ikres kismamik és anyukák...

Ikres kismamik és anyukák lenne egy kérdésem?

Figyelt kérdés

Üdv. Mindenkinek.

Arra lennék kíváncsi, hogy az uh előtt nem volt olyan megérzésetek, hogy ketten vannak a babáitok?

Nekem ilyen érzésem van... Igazából már a pozi teszt előtt is éreztem, hogy sikerült baba és akkor még fizikai tüneteim nem voltak csak éreztem, hogy boldog vagyok. :)

Ma fogok időpontot kérni a dokitól 5 hetes vagyok. Van egy olyan furi érzésem, hogy ketten vannak... :)

A családomba volt ikerterhesség.

Volt aki így érzett és tényleg ketten voltak??

Bocsánat ha butaságot beszélek első babám és annyira boldog vagyok.. :) 1. hónapba sikerült és ha még ketten is lennének akkor végképp nagyon boldog lennék.

Köszönöm... :)

Szép napot... :)



2012. okt. 17. 09:37
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

26 éves vagyok... párom 37...

Sejtem, hogy nem egyszerű két picurkával de gondolom annyival több örömet is adnak... :)

Igazából így hogy még nem neveltem kisbabát csak sejtésem van hogy mennyire nem egyszerű ikrekkel, de látom benne a csodát is... :)

2012. nov. 5. 15:28
 22/26 anonim ***** válasza:

Jajj,ne haragudj! A terhességi korodra lennék kíváncsi!:D Rosszul tettem fel a kérdést...


ikres kismami

2012. nov. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

jaaa... :)

bocsi félreértettem... :)

8 hetes 2 napos vagyok...

az uhn 7 hetes 4 napos voltam... :)

2012. nov. 5. 16:41
 24/26 anonim ***** válasza:
Akkor még láthatnak ikreket a következő uh-n!;) Ha nagyon szeretnéd,akkor hátha! Habár én gondolni se gondoltam rá és ki is akadtam rendesen,amikor kiderült,hogy ketten vannak...:D
2012. nov. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Nagyon kedves vagy hogy biztatsz... :)

Majd meglátjuk a következő uh-n... :)

2012. nov. 6. 07:30
 26/26 anonim ***** válasza:
Nekem is a 12.hetu uh-on derült csak ki hogy két lakóm van;)
2012. nov. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!