Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Augusztusi kismamik/már...

Augusztusi kismamik/már anyukák, mi van veletek?

Figyelt kérdés

Láttam,már többen megszültetek, kicsit irigy is vagyok:-)

Én 10-ére voltam kiírva,de még egyben vagyok. Folyamatosan járok nst-re, néztek magzatvizet,az tiszta. Ma is megyek délelőtt,nem tom mi lesz még a vége. De egyenlőre nem érzem,hogy szülnék. Üdv mindenkinek,40+3hkm.



2012. aug. 13. 08:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Sziiia. Lassan ott tartok,h nem birok kikelni az agybol ezektol a kemenyedesektol. :( es 25.-en inditananak,amit egyreszt hosszu idonek tartok,masreszt nem akarom h addig maradjon :( meg az inditastol is felek :( a hetvegen mindent..de komolyan mindent kiprobaltam de semmi sem valt be a szules beindulasra. A babok tenyleg akkor jonnek ha szeretnenek. Csak azt nem ertem h neki miert ennyire jo odabent? Tok kicsi helye van :) ebbol kifolyolag neha konnyezek annyira faj a mozgasa. Amugy fizikailag h erzed magad? 40+3 hkm
2012. aug. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nekem is a keményedések már kezdenek az agyamra menni, úgy nézek ki, mintha lenyeltem volna egy görögdinnyét egészben. Éjszaka alig tudtam aludni annyi jóslóm volt, de a szülés csak nem akar beindulni. Az előzőt is 10 nappal túlhordtam, akkor is indították, így most sem várom sokkal korábbra a babót. Amúgy az indítástól nem kell tartani, én sokkal jobban örülnék neki, ha fixen tudnám mikor startolunk, nem pedig a jeleket kéne figyelgetni. Akkor legalább fix, hogy nem éjszaka kell a kórházba rohanni és kezdeni valamit a nagyobbik gyerekkel. :)

Kitartás mindenkinek, ez már a finish! 39+4 hkm

2012. aug. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Az indítástól én is félek, nem szeretném, a jelekre várok én is. Na de a 25-e az még nagyon messze van!!! Hogy hagyják ennyi ideig még bent a babát? Fizikailag bírom valamennyire,de lelkileg már nem. Sokszor sírok, fáj a mozgása is, meg nem bírom már idegekkel.. Van két fiam is és már ők is nyafognak,hogy nem jön már ki a tesó. Ég a gyomrom,minden reggel savat hányok. Még mindig bedugul az orrom is,ezzel is szenvedek. Totál kész vagyok. A fiaim egy nappal hamarabb,ill egy nappal később bújtak ki. Ez a fiúcska meg borzasztó jól érzi bent magát:-(
2012. aug. 13. 09:11
 4/13 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én holnapra vagyok kiírva,de semmit nem érzek még.Na jó,tegnap reggel egy kicsit furán ébredtem,és bíztam benne hogy a Kisfiam lesz a 24.szülinapi ajándékom,de nem.Holnap mennem kell magzatvízre,az milyen?Fáj?Ugye csak pár pillanat az egész?Akkor oda lehet ruhába menni.(hogy ne puci fenékkel feküdjek az ágyon :D ).Nekem még nagyon sokat mocorog,nem tudom mi lesz belőle,tuti túl viszem,csak az a kérdés hogy mennyivel.Remélem nem sokkal.Én megkérdeztem,hogy ha letelik az időm,maradhatok-e bent megszülni,de azt mondták,hogy nem kívánságműsor :(. Pedig összeszedtem volna az erőmet,a Férjem is velem lesz holnap tutira,és mehettünk volna.Az a legnagyobb félelmem,hogy úgy megyek majd,amikor ő dolgozik,és nem ér be időbe.Mástól nem,de ettől nagyon tartok.

40hkm

2012. aug. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én 29re vagyok kiírva, de már nagyon nagyon türelmetlen vagyok, rég óta nem tudok aludni,hatalmas a hasam, és elég fájdalmas a csajszim mozgolódása. Az elsőt(aki lassan 21 hónapos) én is 10 nappal vittem túl. A dokim szerint most is esélyes a túlhordás. De az akkor még egy hónap. áááááááááááá Szeretném ha nemsokára kibújan. MErt pl hozzánk a kórház 40 km, és a magzatvízvizsgálatra saját dokihoz kell majd mennem, de mindig korán, reggel 7-re, és a nagyobbam meg fél9ig alszik, nagyszülők dolgoznak, tesók messze, nem tudom, úgyhogy rimánkodok a kicsikémnek,hogy ha más nem akkor legkésőbb 29-én bújjon ki:):)


Könnyű szülést mindenkinek!!!

2012. aug. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én holnapra vagyok kiírva. Leszámítva a nagy súlyt, egész jól bírom. Igaz, a múlthéten elsírtam magam a férjemnek mert annyi fáj odalent mindenem. De csak akkor amikor lefekvéshez készülődök, lefekszem és egyből megfájdul minden. A fordulás az egy katasztrófa. Baromira fáj. :( Olyan érzés mintha leakarna szakadni ott lent a méhem, a baba meg még kitudja mi.


Holnap vár rám egy NST és egy UH. Kíváncsi vagyok mit mond majd a doki. A Bajcsyban szülök majd, ott 5 nap után kell befeküdni és utána indítják meg. Szóval holnaptól számítva, legkésőbb egy hét múlva már meglesz a kisfiam. :) Nagyon várjuk már.


Mindenkinek könnyű szülést kívánok!

40+1 hkm

2012. aug. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
A magzatvíz vétel nem fáj. Meg se éreztem, csak a fertőtlenítő volt hideg,amivel lefújtak. Hálóinget vettem fel,mert a szülőszobán nézik és oda utcai ruhába nem engednek be. Nst-re holnap megyek megint. Szorítok mindenkinek,majd jelzek mi lesz... Ti is jelezzetek majd,ha tudtok.. Üdv!!!!
2012. aug. 13. 17:00
 8/13 A kérdező kommentje:
Még egyben vagyok, itthon punnyadok. Na de holnap! Jelenés cuccostól a szülőszobán és rásegítünk!!!
2012. aug. 14. 14:19
 9/13 anonim ***** válasza:

Ma indítják akkor neked? Reméljük könnyű szülésed lesz, majd írd meg mi volt.

Én tegnap voltam dokinál, aki közölte velem, hogy a héten ebből még nemigen lesz gyerek. A méhlepény tökéletes állapotban van, semmi meszesedés, vízmennyiség teljesen átlagos és még csak 1 ujjnyira nyíltam ki. De ha jövő hét péntekig sem indul meg magától és elég érett a méhszáj, akkor indíthatunk, amikor akarom. De az így is már egy hét túlhordás lesz, pedig már nagyon jó lenne túl lenni rajta.

2012. aug. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én voltam aki 14.re volt kiírva. Még mindig egyben vagyok. :(

Tegnap voltam bent a dokimnál, mondta hogy ha vasárnapig nincs semmi, akkor vasárnap reggel fél8ra érjek be, befektetnek. De csütörtöknél előbb ne számítsak babára.

A lepényem kicsit meszes, de még tök zárt vagyok. Mondta hogy ne fogjuk vissza magunkat az ágyban. :) De az sem segített.

3 kiló 60 dekára becsülte a kisfiam súlyát. Azt mondta hogy készüljek fel lelkileg, testileg egy jó hosszú fajúdásra mert nagyon nehéz szülés lesz. Hát nem éppen nyugtató szavak az első kisbabát váró kismamának. :(


Szurkolok mindenkinek!

2012. aug. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!