Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Augusztusi kismamik/már...

Augusztusi kismamik/már anyukák, mi van veletek?

Figyelt kérdés

Láttam,már többen megszültetek, kicsit irigy is vagyok:-)

Én 10-ére voltam kiírva,de még egyben vagyok. Folyamatosan járok nst-re, néztek magzatvizet,az tiszta. Ma is megyek délelőtt,nem tom mi lesz még a vége. De egyenlőre nem érzem,hogy szülnék. Üdv mindenkinek,40+3hkm.



2012. aug. 13. 08:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Miért kéne nehéz szülésre számítanod? Ezt mivel indokolta?
2012. aug. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Utolsó előtti vagyok, aki 14.re volt kiírva. Jelentem, még mindig egyben vagyunk, holnap kell befeküdnöm a kórházba. Totál semmi értelme, mert csütörtöknél előbb tuti nem fognak indítani. Ha a kisfiam nem bújik ki magától, akkor biztosan egy hetet bent leszek. :(

Ráadásul hétfőn van az évfordulónk a párommal. Tölthetjük a kórházban.


Adélbaba: Igazából semmivel nem indokolta volna a nehéz szülést. (Nem is hittem neki.)


Mindenkinek szurkolok aki még nem szült és jó babázást aki már igen! :) Nekem is szurkoljatok kérlek! :)

40+6 hkm

2012. aug. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Egy hét túlhordással már befektetnek, ilyen a rendszer. Onnéttól kezdve napi több vizsgálat is lesz elvileg, ezzel van indokolva. Engem pénteken fognak befektetni, ha addig nem indul meg magától.

Drukkolok, hogy neked is könnyű szülésed legyen és jó babázást utána!

2012. aug. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!