Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, anyukák, megosztanát...

Kismamik, anyukák, megosztanátok velem 36 hetes méreteket?

Figyelt kérdés

És milyen fokban volt érett nektek a lepény?


Tudom, sokszor van ilyen kérdés, de egyszerűen nem találom őket, köszönöm, ha válaszoltok! :)


37 hetes km


2012. ápr. 20. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:

38 hetes van csak de az is:

I.fokban érett a lepény

súlya 2860 gramm


és 40+6 napra született 3250 grammal 51 cm, 34-es fejátmérővel.


novemberben érkezik a kistesója, ő már 2 éves nagylány !

2012. ápr. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%

36 hetesen voltam pont:)


De Ő mondjuk elég nagy...


BPD:94mm

FL: 73mm

AC: 334mm


Súly 3288gramm

Lepény I.fokban érett!


37hkm

38 hetesen megyek megint(veszélyeztetett vagyok,ezért van sűrűn UH-m)

2012. ápr. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ohh, utolsó, az enyém ugyanekkora. :)))) de mm pontosan ugyanekkora... :))))) annyi a különbség, hogy kettes fokban érett a lepény, ez aggaszt picit. Én is megyek 38 hetesen, de csak mert nekünk az a kötelező, ez a 36. heti egy extra volt csak. :)


Szintén 37 hetes vagyok egyébként. :)

2012. ápr. 20. 18:16
 4/6 anonim ***** válasza:

Mikora vagy kiírva?

Én májsu 10-re...De az első lányomból kiindulva szerintem 4-én szülök:)


És Neked mit mondott a dokid,mekkora lesz?

Nekem az első 3950gramm volt és 61cm!Nekem azt mondta,hogy súlyban nem sok különbség lesz,de hosszra szerinte 3-4cm-vel nagyobb lesz...

Meglepődtem:)

2012. ápr. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja az lemaradt,hogy a lepény miatt ne aggódj!Vagy aggasztót mondott a doki?Egyik barátnőmnek,32. héttől II.fokban érett volt,és végig szépen fejlődött a baba!Bár Őt is fogyelték sűrűn UH-val
2012. ápr. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Május 12-re. :)) Nekem most azt mondták, hogy hamarabb érkezik majd picit, úgy is érzem, az az igazság...


Nem mondtak aggasztót, sőt, voltunk flowmetrián, azt mondták, hogy minden tökéletes, csak parás vagyok.:))))

2012. ápr. 20. 20:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!