Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ikres kismamik és anyukák...

Ikres kismamik és anyukák lenne egy kérdésem?

Figyelt kérdés

Üdv. Mindenkinek.

Arra lennék kíváncsi, hogy az uh előtt nem volt olyan megérzésetek, hogy ketten vannak a babáitok?

Nekem ilyen érzésem van... Igazából már a pozi teszt előtt is éreztem, hogy sikerült baba és akkor még fizikai tüneteim nem voltak csak éreztem, hogy boldog vagyok. :)

Ma fogok időpontot kérni a dokitól 5 hetes vagyok. Van egy olyan furi érzésem, hogy ketten vannak... :)

A családomba volt ikerterhesség.

Volt aki így érzett és tényleg ketten voltak??

Bocsánat ha butaságot beszélek első babám és annyira boldog vagyok.. :) 1. hónapba sikerült és ha még ketten is lennének akkor végképp nagyon boldog lennék.

Köszönöm... :)

Szép napot... :)



2012. okt. 17. 09:37
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én is ezt éreztem, és egyedül van a babym a pocimban az elejétől fogva.Szerintem ezekre az érzésekre nem lehet alapozni, az orvos megmondja majd úgyis, hogy egy vagy két petezsák van.Férjem családjában nagyon sok iker van de úgy tudom, a legújabb kutatások szerint az anya életkorának előrehaladtával nagyobb az esély ikrekre és főleg,ha második terhesség.
2012. okt. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem volt ilyen érzésem de tisztán emlékszem arra a pillanatra amikor átfutott az agyamon h lehet h ketten vannak.De ez csak egy pillanat volt és utána nem is foglalkoztam a témával.

Én is 5 hetes voltam amikor kiderült h ketten vannak mert két petezsák volt.

2012. okt. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnek: igaz lehet mert én 29 vagyok és ez a második terhességem. Állítólag a folsav szedése is növeli az ikerterhesség esélyét.

Második voltam.

2012. okt. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Hali.Már miért lenne butaság amit kérdezel??:))na szóval én voltam az 5 hetesen majd a 9 hetes uh-on vagyis a magándoki csinált és ott egyedül volt,de annyira hirtelen nőt a hasam hogy úgy gondoltam ez nem lehet első terhességtől egy gyerektől ,na meg már a 12 hetes nagy uh-ra úgy mentem hogy apjuk játszott a hasamon de két kicsinek mutogatott:)valahol már akkor éreztük hogy kettő van,működött a tudatalattink pedig nem voltunk azon hogy jaj ikereket szeretnénk:)na elmentem az uh-ra és előttem várakozott egy anyuka aki 26 hetes volt,és akkora hasa volt mint nekem,húúú mondom akkor itt már biztos valami van amit még nem tudok,bementem fel az ágyra,uh fej a hasamra és igen!!!!ott volt a két kis buksi:))))))
2012. okt. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. :) Nagyon izgatott vagyok hogy vajon ketten vannak vagy sem... :)
2012. okt. 17. 10:31
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Majd írd meg,hogy mi volt! :)
2012. okt. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Jaja igen ezt én is kérni akartam csak szita az agyam;))
2012. okt. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Persze megírom majd... :)

Pont az előbb kértem időpontot október 31-re kaptam csak... :( Azért reménykedtem előbbi időpontba, de hát nem tudom miért csodálkozok mikor anyum novemberre kapott időpontot vérvételre... :S

2012. okt. 17. 12:10
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Én Clostibegyttel lettem terhes,de meg sem fordult a fejemben,hogy ikreim lesznek,pedig a Closti növeli az esélyét. Sokan mondogatták,hogy hátha ikrek,én meg mindenkit elküldtem a franca. Meg is nyugodtam a 6 hetes uh-n,hogy egy petezsák van. Nyugodt szívvel mentünk a 9 hetes uh-ra. Megláttam a babát,annyira boldog voltam,bekapcsolta a dokim a szívhangot és két görbe volt. Akkor nem tudtam mi van,de aztán addig kellett forgolódnom,meg tornáznom,hogy egyszer csak a monitoron felbukkant két baba. Hát teljesen lehidaltam,fel sem tudtam kelni a meglepettségtől. Hetekig nem tudtam megbarátkozni a gondolattal,hogy ikreim lesznek (pedig előtte másfél évig ikrekkel foglalkoztam-talán pont ezért nem örültem annyira),de most már nagyon örülök,hogy ketten vannak,imádom mindkettőjüket és nem tudnék választani köztük! Ráadásul nem is tudnám már elképzelni magamat egybabás terhesként.:)

Szóval hátha nem csal a megérzésed,velem ellentétben,hiszen nem is gondoltam rá,hogy ketten lehetnek. Ha szeretnétek,hogy ikrek legyenek,akkor kívánom,hogy úgy legyen!:)


17 hetes,ikres kismami

2012. okt. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat... :)

Nagyon kíváncsi vagyok... :)

Nekem még az a fura egyébként, hogy 5 hetesen már úgy fáj a derekam, hogy nem tudok hason fekve aludni...

Mert azt olvastam, hogy a várandósság velejárója a derékfájás, de az hogy már 5 hetesen ennyire fáj???

szerintetek utalhat két babára? vagy nektek nem fájt ennyire semmitek?

2012. okt. 17. 15:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!