Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ikres kismamik és anyukák...

Ikres kismamik és anyukák lenne egy kérdésem?

Figyelt kérdés

Üdv. Mindenkinek.

Arra lennék kíváncsi, hogy az uh előtt nem volt olyan megérzésetek, hogy ketten vannak a babáitok?

Nekem ilyen érzésem van... Igazából már a pozi teszt előtt is éreztem, hogy sikerült baba és akkor még fizikai tüneteim nem voltak csak éreztem, hogy boldog vagyok. :)

Ma fogok időpontot kérni a dokitól 5 hetes vagyok. Van egy olyan furi érzésem, hogy ketten vannak... :)

A családomba volt ikerterhesség.

Volt aki így érzett és tényleg ketten voltak??

Bocsánat ha butaságot beszélek első babám és annyira boldog vagyok.. :) 1. hónapba sikerült és ha még ketten is lennének akkor végképp nagyon boldog lennék.

Köszönöm... :)

Szép napot... :)



2012. okt. 17. 09:37
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyénfüggő,hogy kinek mije fáj vagy mije nem. A derekam nekem is pl az első perctől kezdve fájt,viszont a mellem növekedésén kívül semmi egyéb problémám nem volt egészen kb a 14.hétig. Akkor aztán kicsit felment a savam,de az is csak 1 hétig tartott(viszont az az egy hét maga volt a pokol!!!). De sose hánytam,sose kívántam semmit,nem undorodtam meg semmitől,szóval a tipikus első 12 hét terhestünetei nálam elmaradtak-szerencsére!!:)


9-es válaszoló,17 hetes,ikres kismami

2012. okt. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Hála az égnek az elejétől a végéig SEMMI BAJOM nem volt:))tényleg egyénfüggő,úgy mint a plusz felszedett kilók,a bőr megnyúlása vagy repedése stb...:)
2012. okt. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

Hát akkor ti nagyon szerencsések vagytok...:)

Én már a nem várt napja után két nappal elkezdtem a rosszullétekkel küzdeni. Nagyon sokszor van hányingerem, gyomorégésem. Sokszor egész nap küzdök a rosszullétekkel mint ma is már ébredés óta. Pedig eszek is reggel.

Szerencsére hányni még nem hánytam.

A derékfájásom már nem várt előtt 3 nappal kezdődött és azóta folyamatosan egyre jobban fáj sajnos.

Szinte állandóan éhes is vagyok igyekszem sokszor keveset enni.

Furi mert sem édesanyám (3 terhesség) sem a nővérem (2 terhesség) nem küzdött rosszullétekkel. De remélem majd elmúlik... :)

Igazából örömmel viselem ezeket a dolgokat mert tudom hogy a kis pocaklakóm vagy pocaklakóim miatt megéri... :)

Már alig várom a vizsgálatot... :)

2012. okt. 18. 10:15
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen írj majd,hogy végül hányan vannak,na meg persze mindent a vizsgálatról!:)


17 hetes,ikres kismami

2012. okt. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Üdv. Mindenkinek...

Úgy néz ki egy babám van...

2012. nov. 5. 07:56
 16/26 anonim ***** válasza:
Hidd el nekem jobb ez így,iszonyat nagy kihívás ikereket nevelni,én már csak tudom hisz ikreim vannak,inkább jöjjenek egymás után mert egyszerre habár szép dolog de nagyon -nagyon nehéz:(
2012. nov. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

Hát én jobban örültem volna ha ketten vannak, mert a párom részéről van két nevelt gyermekem (ők velünk is élnek) és beleegyeztem anno, hogy beérem egy babával... Mivel a párom szerint a 3 gyerek is sok főleg hogy ő elvileg csak egyet akart... :D De ha ikrek lettek volna akkor is megtartottuk volna őket és így az áhított két (saját) gyermek nekem is meg lett volna...

És mivel két petéjűre lett volna sanszom így remélhettem volna egy fiút és egy lányt... Így most reménykedem, hogy az egy szem gyermekem kislány lesz... Bár az a lényeg hogy egészséges legyen de azért lehetne copfos... :)

Mondjuk ha fiúcska lesz akkor is ő lesz a szemem fénye... :)

2012. nov. 5. 11:31
 18/26 anonim ***** válasza:
Igen ami lesz úgy is az lesz az ember mindene:))majd azért csak próbáld ki milyen lenne ha ketten lettek volna;)ha az egyik sír a másik is rákezd,ha az egyik alszik a másik tuti hogy nem,ha az egyik éhes a másik még éhesebb!!!:)Az meg hogy azért lesz neked magadnak 1 gyereked mert a párodnak már van kettő szerintem is nagyon igazságtalan,hisz jogod van a két vagy több saját gyerekhez,ezt azért még át kellene rágnotok hisz így a tüske benned maradhat!!!!
2012. nov. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

Igazából nincs bennem tüske, csak jó volt eljátszani a gondolattal hogy hátha egy fiú és egy lány... :)

én ezt már elfogadtam... Nagyon szeretem a páromat és már a kapcsolatunk elején tisztáztuk a gyerek témát.

Én leszögeztem, hogy nekem kell gyerek ő azt hogy egy.

Igazából így is elég nehéz lesz anyagilag a három gyerekkel... De megbirkózunk... :) És a kis apróság lesz a szemem fénye a szívem csücske és a mindenem... :)))))

2012. nov. 5. 14:28
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős vagy most? Nekem is csak a 2.alkalommal derült ki,hogy ketten vannak...persze nem szeretnék hiú ábrándokat ébreszteni Benned!

Egyébként valóban nehéz dolog két gyereket egyszerre nevelni. Mielőtt terhes lettem,heti 3x8 órában voltam ikrekkel,elég kicsi koruktól kezdve,még nem voltak fél évesek,amikor Hozzájuk kerültem. Az éjszakázásokban sosem volt részem,de a napi 8 órás gürizés után nem tudom hogy bírtam volna! No,de majd most kipróbálhatom!:)


Egyébként az egy babához is nagyon gratulálok!!!:))


ikres kismami

2012. nov. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!