Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, anyukák ma voltunk...

Kismamik, anyukák ma voltunk 3 hetes uh-on a bpd-je a picinek 84mm, leírnátok nektek ennyi idősen mennyi volt és, hogy mekkora súllyal született a babátok?

Figyelt kérdés
Azért érdekel mert azt mondták nagy baba.Na de mégis mekkora?
2012. aug. 27. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
3 hetes?
2012. aug. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok elírtam,szilikon billentyűnk van és nem vettem észre,hogy nem vette be.Szóval 30 hetes...:)
2012. aug. 27. 21:26
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát a 84 mm-es bpd az kb. 33 hetesnek felel meg. De ez semmit nem jelent.

35 hetesen azt mondták óriás babám lesz, 36 hetesen meg azt, hogy kisebb az átlagánál. Pffff.... Én ezekre már nem adok!

2012. aug. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
1.babánk és kiváncsi vagyok másoknak mit mértek ennyi idősen és ennyivel született a babája.Hosszúnak is hosszút mondtak,mi sem vagyunk alacsonyak így ezt elhiszem.:)
2012. aug. 27. 21:39
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem 30+0nál volt a bpd 83 és 1925grammra saccolták. én is megijedtem, hogy hú mekkora baba lesz, másfél héttel nagyobbnak tűnt a koránál (ezt írták a papírra). ma voltam a 37 hetes ultrahangon (37+0) és most láss csodát nem látszik idősebbnek a koránál és a súlya is csak 2700gramm. szóval sztem eltérő ütemben fejlődnek a babák és az hogy most nagynak mérték nem jelenti azt, hogy nagy súllyal születik majd.
2012. aug. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia!!A kislányomnál 32 hetesen mértek 84-es BPD-t,majd a 37.héten 95-öst,nálunk nem becsülnek súlyt,de az látszott,hogy nem lesz pici baba.Arra számítottam,hogy inkább duci lesz,mint nagyon hosszú,a családunkban nincsenek nagyon magas emberek,illetve a nővére 5 évvel ezelőtt 4330 grammal és 49 centivel született.(neki a BPD-je szülés előtt 1 nappal 102 volt)Végül a 40.héten született,4050 grammal,és 51 centivel.Ezek a mérések csak megközelítő értékek,annyira nem mérvadóak,nekem végig mondták hogy nagy lesz,nálunk be is jött,de volt ismerősöm,akinek 4 kiló körülire saccolták,(másik kórházba járt)végül éppen 3 kiló lett a baba.További boldog babavárást és könnyű szülést kívánok!!
2012. aug. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!