Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, mi a tapasztalat?...

Kismamik, mi a tapasztalat? Aki sokat maszturbál annak fia vagy lánya született?

Figyelt kérdés

tudom a hormonoktól van, nekem az első fiú lett, és vele sokat csináltam, állandóan azon járt az agyam.

Most 17 hetes vagyok, és ugyan az a helyzet....

Nálatok hogy volt?


2012. aug. 13. 15:48
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Ezt most komolyan kérdezed? :/ A kettő nem függ össze. Nem ezen múlik, hogy fiad vagy lányod lesz. Azért Gratulálok a babához. Boldog Babavárást. 27 hetes kismami
2012. aug. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Ne már? Ilyen kérdést. Semmi köze hozzá.
2012. aug. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Sok nőnél a terhességgel együtt jár a fokozott szexuális vágy, de ez független a gyermek nemétől, a vérbőség okozza.
2012. aug. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%

Ajánlom neked, lesznek benne új dolgok, ahogy látom:

[link]

Két maszti között iktasd be!

2012. aug. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

:D

nyeheee. és aki nem csinálja, csak olykor olykor?..

2012. aug. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
tetszik a link
2012. aug. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Elsovel rengeteget maszurbaltam, napi neha 8x is, lany lett.

Most egyatalan nem, nem is kivanom a szexet sem es ez is lany.

39 hkm


Szoval ebbol nem tudsz a nemere kovetkeztetni.

Viszont ami nekem bejott:

[link]


En ez alapjan tippeltem es bejott, hogy lany lett! :-)

2012. aug. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
58%
7-es megnéztem azt a linket jó nagy kamu :). Pl. a cérnázás gyűrűn pont fordítva van! A körözés a lányt jelenti! Na meg nekem mindkettőből van volt és a 2,babámat várom mindkettő lán :)! Ja és a masztinak baromira semmi köze a nemhez :D ez vicc.Az már a fogantatáskor eldől mi lesz a baba neme!!!
2012. aug. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

En tudom, hogy a fogantataskor eldol, meg szerintem a kerdezo is tudja, csak pl. mikor meg a 20 hetes UH elott nem tudod, hogy mi lesz? Engem majd megolt a kivancsisag.

Nekem is volt mind a ketto csoportbol, ami vonatkozott ram, de amibol tobb vonatkozott ram, en az alapjan arra tippeltem, hogy lanyom lesz.

Lanyom lesz, es most, hogy ujra megkerestem a linket ujra kiprobaltam a gyurut es oldalra billegett. Es hogy lany az 100 %!

Jah, pontosat ezekbol a hulyesegekbol soha nem lehet mondani, de legalabb addig is lekotod magad, amig ilyeneket olvasol, probalgatsz. :-)

hihihi

2012. aug. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!