Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes vagyok. Kb 1 órája...

8 hetes vagyok. Kb 1 órája megvert az élettársam. Beestem a sarokba, félek, hogy a rázkódástól baja lett a babának. (? )

Figyelt kérdés

Nem vérzek, nem görcsölök. A sírást nem tudom abbahyagyni. És nagyon hányingerem van.

Ugye nem lehet baja a babának?


2012. okt. 6. 08:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/87 anonim ***** válasza:
14%
Igaza van a kerdezönek,te biztosan megalnad a helyed ügyvednek mert nagyon okosnak tünsz!pffff
2012. okt. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/87 A kérdező kommentje:
Albérletben vagyunk.
2012. okt. 7. 14:00
 73/87 anonim ***** válasza:
69%
Tehát, albérletben vagytok, nincs munkád, semmilyen végzettséged, teljesen a párodtól függsz, és most várod a harmadik gyermekedet. Miből akarsz megélni, ha esetleg elhagyod a párod? Vagy várod a segélyt, amit azoknak a jövedelméből fizetnek neked, akik dolgoznak? Milyen jövőt tudsz biztosítani a gyerekeidnek, milyen példát fogsz tudni mutatni? Nem szégyelled magad? Hol vannak a szüleid?
2012. okt. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/87 A kérdező kommentje:

Soha nem igényeltem semmilyen segélyt.

Ne aggódj nem a te pénzedből élet.

2012. okt. 7. 15:36
 75/87 anonim ***** válasza:
28%

73! Ez a szegény lány nem írta,hogy segélyből él/illetve abból szeretne élni!

Miért kell belerúgnod még kettőt,amikor van éppen elég gondja?!

A magad háza táján sepregess és utána hordj le bárkit is!

2012. okt. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/87 anonim ***** válasza:
86%
Nem írta, de mivel hogy még életében nem dolgozott egy napot sem szerinted miből fizetik neki a gyes-t (ami egyébként gyermek gondozási segély) a nagyobb összegű családi pótlékot, azért 3 gyerek után már jóval több jár, mint 2 után. Miből jár neki a csökkentett térítési díj az óvodában, majd az iskolában, illetve majd az ingyen tankönyvet....stb...lakásfenntartási támogatást...Ezeket valakinek elő kell teremteni, ezek vagyunk mi az adófizetők. Egyébként kösz, az én házam táján minden rendben van. Dolgozom én is meg a férjem is, neveljük a gyerekeket. Nem verekszünk, nem bántjuk egymást, nem vagyunk alkoholisták.
2012. okt. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/87 A kérdező kommentje:
Nem írtam olyat, hogy nem dolgoztam még. Minden nap dolgozom.
2012. okt. 7. 18:03
 78/87 anonim ***** válasza:
88%
Ha a harmadik gyermekedet várod, és 17 évesen szülted az elsőt, most vagy 21 éves akkor nem hiszem hogy lenne rendes bejelentett munkahelyed. Vagy mit dolgozol minden nap?
2012. okt. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/87 anonim ***** válasza:
85%
Különben meg azt írtad, hogy dokihoz nem tudsz menni, mert kicsik a gyerekek, akkor dolgozni hogy jársz?
2012. okt. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/87 anonim ***** válasza:
81%
Nem hiszem, hogy köcsög lennék azért, mert nem állok neki sajnálgatni téged. Tudod, mindenki a saját sorsának a kovácsa.
2012. okt. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!