Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes vagyok. Kb 1 órája...

8 hetes vagyok. Kb 1 órája megvert az élettársam. Beestem a sarokba, félek, hogy a rázkódástól baja lett a babának. (? )

Figyelt kérdés

Nem vérzek, nem görcsölök. A sírást nem tudom abbahyagyni. És nagyon hányingerem van.

Ugye nem lehet baja a babának?


2012. okt. 6. 08:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/87 anonim ***** válasza:
96%

Azért,mert nincs rajtad külsérelmi nyom,attól még lehet,hogy belül nagy baj van.

Ha fontos Neked a kicsi magzat élete,akkor felöltözöl,fogod a két picit és elmész az ügyeletre!

Amíg Téged vizsgálnak,valaki figyel a picikre.pl egy nőverke.Kedvesek és segítőkészek a gyerkőcökkel.

2012. okt. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/87 anonim ***** válasza:
97%

Ismét 3-as vagyok!


Egyébként meg ne féltsd azt az elmeroggyantat. Ugyanis nem fog ő semmit sem csinálni magával.

Elárulom miért. Mert egy gyáva féreg. Ez kiderül abból is hogy nőt bántalmaz.


Annak idején az én volt férjem is fenyegetőzött hogy felköti magát egy villanyoszlopra stb. stb. Annyit kérdeztem tőle, hogy most mit vár tőlem? Adjak kötelet?

És hidd el, hiába fenyegetőzött, nem tett semmit.


De megáll az eszem. Megver és akkor még azzal tart téged lelki terrorban hogy öngyilkos lesz?????

Össze tudod rakni a képet?

Sürgős orvosi kezelésre van szüksége ennek az állatnak és arra hogy észbe kapjon hogy vége köztetek mindennek.

Tényleg képes lennél egy ilyen szemét alakkal leélni az életed?

Szerinted még hányszor kell ahhoz kezet emelnie rád hogy észhez térjél? Vagy talán belekerül a babád életébe is?

2012. okt. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/87 anonim ***** válasza:
96%
Igen, tudod, MINDENT meg lehet oldani, csak akarni is kell!!!
2012. okt. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/87 anonim ***** válasza:
96%

reméljük nem megy már haza az az állat.

az idegességtől is lehet hányingered.

Kezdj el azon gondolkozni, hogy hova tudsz elmenni tőle, mert te utánad nemsokára a gyerekek lesznek soron.

A helyes az lenne, ha felöltöztetnéd a gyerekeket, lezuhanyoznál és elmennétek a nőgyógyászati ügyeletre megvizsgálni a babádat.


[link]


[link]

2012. okt. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/87 anonim ***** válasza:
95%
utolsó vagyok. én mindig gyerekkel mentem az összes vizsgálatra terhesen és sosem volt ebből gond, kedvesek, aranyosak mindenhol.
2012. okt. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/87 anonim ***** válasza:
96%

De lehet baja a babának. Ha nem most, akkor majd a következő verésnél! Mert, ha valaki olyan állat, hogy megver egy nőt, ráadásul egy állapotos nőt, ráadásul úgy, hogy még két kicsi gyerek is van a lakásban, attól várható, hogy újra és újra megteszi!

Meg akarod várni, amíg a gyerekek is sorra kerülnek?!

És még miatta aggódsz? Felköti magát?! Hát, rajta! Ott rohadjon meg a kötél végén!

Menj orvoshoz, ha jót akarsz a babádnak és a gyermekeidnek, és próbálj szabadulni ettől az állattól!

2012. okt. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/87 anonim ***** válasza:
96%
Csak remélni merjük,hogy elindultatok és nem a monitor előtt sírdogálsz,vagy Isten őrizz hazament az a beteg állatt és épp a következő adagot kapod.
2012. okt. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/87 anonim ***** válasza:
77%
Ne aggódj egy olyan emberért,aki így viselkedik.Persze,tudom könnyű ezt mondani.Ha nem vérzel,nem görcsölsz,az jó.Próbáld abbahagyni a sírást,a baba miatt.Én elmennék az ügyeletre.A gyerekeknek pedig keress S.O.S felügyeletet.
2012. okt. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/87 anonim ***** válasza:
93%

Van egy olyan sejtésem,hogy nem most kaptál először és utoljára.:(

Szegény picurok mit látnak.:(

2012. okt. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/87 anonim ***** válasza:
87%

és a gyerekek látták a verést??


meg szabad kérdezni miért vert meg?

okot adtál rá? bár egy ok sincs amiért egy terhes nőt meg kell verni

szép kis apa..

2012. okt. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!