Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes vagyok. Kb 1 órája...

8 hetes vagyok. Kb 1 órája megvert az élettársam. Beestem a sarokba, félek, hogy a rázkódástól baja lett a babának. (? )

Figyelt kérdés

Nem vérzek, nem görcsölök. A sírást nem tudom abbahyagyni. És nagyon hányingerem van.

Ugye nem lehet baja a babának?


2012. okt. 6. 08:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/87 anonim ***** válasza:
96%

Még csak annyit fűznék hozzá,hogy tudom most nagyjából mi játszódik le benned.

Azt gondolod,hogy nem elég a gondod-bajod,még mi is kioktatunk,hogy menj ügyeletre.De hidd el,hogy nem kioktatásnak vagy piszkálódásnak szánjuk/szántuk,hanem,nert segíteni szeretnénk valahogy!

Sőt,ha gondolod írj privátot és ha egy városból valók vagyunk,akkor gyere át a gyerekekkel,vigyázok rájuk,míg Te elmész orvoshoz.Utána pedig innánk egy finom teát és amíg a gyerkőcök játszanak,mi beszélgetnénk egy nagyot.

Sokszor egy jó beszélgetés többet ér,mint bármi.

2012. okt. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/87 anonim ***** válasza:
95%

Hát ne haragudj, de egy ilyen állatnak 3. gyereket szülni!?

Most kaptál először?

Ne izgulj, amelyik kutya ugat, az nem harap! Volt nekem is olyan kapcsolatom, ahol egyszer megütött a párom. Na azóta nem vagyunk együtt.

Hívd fel a dokid, vagy az ügyeletet és kérdezd meg, hogy mit javasolnak ők.

2012. okt. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/87 anonim ***** válasza:
96%
Jézusom ... Irány a kórház!!! Hogy lehet egy ilyen emberrel együtt élni? Az első nagy szerelmemmel 3 évig voltunk együtt,ebből 2 évig együtt éltünk. Sok vita volt,sok sértődés,de valahogy mindig vissza találtunk egymáshoz. Képtelen voltam elhagyni,bármit tett. Minden barátom hülyének nézett,hogy miért vagyok még vele,miért nézem el még azt is,hogy megcsalt. Nem érdekelt semmi,csak vele akartam lenni,mert annyira szerettem,nem tudtam volna elképzelni az életem nélküle. Aztán egyszer egy nagyon bántót mondott én meg az ölébe burítottam a vacsorát. Erre felkelt,eltaszigált a kádig,belevágott,rám engedte a hideg vizet,közben ütött... Na ez volt az utolsó csepp a pohárba! Ezután fogtam a cuccaimat,amit tudtam és leléptem. És nehéz volt,szörnyen nehéz. De egy ember,aki ilyet képes tenni egy NŐVEL,az egy senki a szememben. Te meg ráadásul terhes vagy és ezt megcsinálja,mindezek ellenére. Kapnál segítséget,nekem ne mondja senki,hogy nem tud hova menni,mert vannak anyaotthonok. Az a saját dolgod,ha Téged bánt és nem mersz lépni,akkor maximum annyit mondok,hogy ha Neked ez így jó,mi nem szólhatunk bele. Az viszont,hogy a benned lévő magzat és a két gyermeked életét is veszélybe sodrod,már felelőtlenség.
2012. okt. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/87 A kérdező kommentje:

A baba spirál mellett fogant.

Részeg, ütött egyet ököllel a hasam felé, de nem ütötte meg. Erre kapott egy pofont, ezért vert meg.

2012. okt. 6. 09:25
 25/87 anonim ***** válasza:
92%

Gratulálok neki,hogy ő már szombat kora reggel részeg!

Egyébként a részegség nem mentség a tettére!

2012. okt. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/87 anonim ***** válasza:
95%
Ilyen korán berúgni, nem mondom szép teljesítmény. Mit keresel még mellette, hiszt gondolom nem ez volt az első ilyen alkalom. De ha így halad nem is az utolsó lesz.
2012. okt. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/87 anonim ***** válasza:
95%
azonnal doki és menj el onnan mielött tul késö lenne
2012. okt. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/87 anonim ***** válasza:
95%
ne hiszel e hoyg még mindig gép elött ül ...már rég hült helyem lenne ott és a gyerekekkel rég nem lennék ott
2012. okt. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/87 A kérdező kommentje:

Mégis hová menjek??? Adtok nekem helyet? Szüleimhez nem mehetek, barátim nincsenek.

Állandó éjszakás, ezért részeg.

Végig néztem magam, a kezeimen van nyoma, hogy meg lett szorongatva.

2012. okt. 6. 10:02
 30/87 anonim ***** válasza:
93%
remélem megteszi!
2012. okt. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!