Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes vagyok. Kb 1 órája...

8 hetes vagyok. Kb 1 órája megvert az élettársam. Beestem a sarokba, félek, hogy a rázkódástól baja lett a babának. (? )

Figyelt kérdés

Nem vérzek, nem görcsölök. A sírást nem tudom abbahyagyni. És nagyon hányingerem van.

Ugye nem lehet baja a babának?


2012. okt. 6. 08:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/87 anonim ***** válasza:
94%

"A picikre nem veszélyes, soha nem bántaná őket"


Mert szerinted ezzel nem bánja hogy anyát laposra veri?Hogy részeg állandóan,meg agresszív?Milyen példát mutat a gyerekeknek.Abban meg igaza van az egyik válaszolónak hogy hatalmas felelőtlenség volt 3 gyereket bevállalni.De még nem csak az,hanem hogy eszedbe se jutott közben tanulni?


Én is várandós vagyok és iskolába járok,pedig van végzettségem meg munkám is.De nem akarok egy kitartott nő lenni.Rengetegen iskoláznak baba mellett.Akkor te miért nem próbáltad/próbálod meg?

2012. okt. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/87 A kérdező kommentje:

A GYEREKEKET NEm VÁLLALTAM BE!!!! kérlek ne írjátok ezt.

Köszönöm a segítséget mindenkinek,.

2012. okt. 6. 10:24
 43/87 anonim ***** válasza:
97%
de bevállaltad. Van, amikor jobb megoldás elvetetni őket, vagy örökbe adni. 21 évesen se végzettség, se 3 gyerek...és mind védekezés mellett fogant...érdekes. Választhatnál lassan más védekezési módot!
2012. okt. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/87 anonim ***** válasza:
94%
* illetve nem SE 3 gyerek, hanem simán 3 gyerek...
2012. okt. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/87 A kérdező kommentje:
köszönöm
2012. okt. 6. 10:36
 46/87 anonim ***** válasza:
96%
Ne haragudj,de eszed az nincs,már látom. Először sajnáltalak,de már nem is tudom,hogy mire gondoljak. Nem tudtad volna elvetetni? Inkább az,mint hogy egy ilyen embernek szüljek... De nem,Te még harmadikat is... és ne beszélj hülyeséget,hogy nem vállaltad őket,mert vállaltad,mutatja ezt az a tény,hogy két gyerek melletted és egy benned. És akkor még fel vagy háborodva,nem azzal törődsz,hogy bármi baja lehet a babának,hanem véded a párod,ahelyett,hogy elmennél orvoshoz. Kérdezted,hogy lehet-e baja. Választ kaptál;igen lehet. Akkor mire vársz? Hogy majd egyszer kiderül,hogy lett-e,vagy sem? Miért nem lehet elmenni a k... orvoshoz? Ha már ezt a szemetet nem vagy képes elhagyni,legalább nézesd magad. Vagy házi őrizetben vagy? Istenem,én is 21 éves kismama vagyok,de nem fér a fejembe,hogy hogy lehetsz ennyire felelőtlen magatokkal szemben... Remélem nem a híradóban látunk viszont...
2012. okt. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/87 kittycica1987 ***** válasza:
96%
Még próbálod mentegetni, hogy "állandó éjszakás azért részeg." Az én párom is volt állandó éjszakás nemolyan rég váltott melóhelyet, mégsem ivott. Itt nem az a kérdés, hogy mit csinálj, hanem, hogy akarsz-e tenni valamit egyáltalán. Tudom nagyon nehéz lépni bármit is, de vajon akkor sem tudnál sehová menni ha az egyik gyerkőcnek esne neki??? Gondolkodj el rajta! Szeretnél esetleg egy beteg gyereket? Mert sajna egy két ilyen reggel és jó úton jársz felé :(
2012. okt. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/87 A kérdező kommentje:

Mondani könnyű, hogy induljak innen. Ha esetleg egyikőtök ad szállást, szívesen megyek. (gondolom ez már nem így működik)

A kérdésem az volt, hogy lehet-e baja a babának. A válasz igen volt. De a lenéző megjegyzésekből nem kértem. Elég bajom van nélküle is.

2012. okt. 6. 10:47
 49/87 kittycica1987 ***** válasza:
93%
Előző vagyok! Ne haragudj, de az elötte szólóval értek egyet! Én is 24 éves kismam vagyok, tehát nem a tapasztalt, fajtából származom. Nálunk is vannak összezörrenések, meg viták néha, de ez mindenhol előfordul. De egy apa pláne a saját gyerekére (ha pocakban van is) nem emel kezet. Hamarabb megy el és sétál egyet, hogy megnyugodjon. Te az egyedülléttől félsz? Miért csak akkor tudod elhagyni, ha találsz valaki mást helyette? Te ANYA vagy. Nem csak a saját megélhetését kell megteremtened, hanem a gyerekekét is. Ezért kell felnőni az anyasághoz. Ezzel nem bántani szeretnélek. Nekem is volt már egy terhességem (18 Éves), de sajnos mivel iskolások voltunk, nem volt munkánk, sem lakásunk így nem tarthattuk meg. Nekünk is védekezés mellett lett de dönteni kellett, hogy elcseszük-e a gyerek életét a saját önzőségönk miatt. Még mindíg fáj, de jól döntöttünk. Mostmár van mire szülni és így nyugottabbak vagyunk. Egyébként mi még együtt vagyunk azóta is. Jobban összekovácsolt a baj minket és most a picinek így mind a ketten örülönk és alig várjuk. 28 hetes terhes.
2012. okt. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/87 anonim ***** válasza:
2012. okt. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!