Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes vagyok. Kb 1 órája...

8 hetes vagyok. Kb 1 órája megvert az élettársam. Beestem a sarokba, félek, hogy a rázkódástól baja lett a babának. (? )

Figyelt kérdés

Nem vérzek, nem görcsölök. A sírást nem tudom abbahyagyni. És nagyon hányingerem van.

Ugye nem lehet baja a babának?


2012. okt. 6. 08:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/87 anonim ***** válasza:
92%
Írd meg légyszi, hogy melyik városban/faluban laktok, így könnyebben tudnánk segíteni, akár a szálláskeresésben is! Ha nem akarod ide kiírni, akkor küldd el privátban, hátha tudok segíteni! Próbálj megnyugodni! A gyerekek mit láttak ebből?
2012. okt. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/87 kittycica1987 ***** válasza:
92%
Igen az nem egy rossz ötlet ha megírod, hogy merre laktok. Elég sok ismerősöm van szerte az országban. Megpróbálok segítnei :)
2012. okt. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/87 A kérdező kommentje:
Szombathelyen lakom.
2012. okt. 6. 11:23
 54/87 anonim ***** válasza:
100%

de könyörgöm...

ha védekezés mellett fogantak és tudtad hogy se kutyád se macskád, és ilyen az ember, és te iskolázatlan vagy,mert az vagy! akkor mi a búbánatnak tartottad meg a gyerekeket?


sokan akarnak babát, de nem a semmire szülnek,sokan még 250 ezer havi bevétel mellett is megkérdezik önmaguktól hogy ebből fel tudnak-e nevelni egy gyereket.

meg kell adni nekik a megfelelő hátteret lelki,anyagi szempontból is,és nem azt írták hogy cigány vagy, hanem hogy a cigányok élnek így !


és ne írj baromságokat, hogy nem vállaltad be a gyerekeket ,hiszen megszülettek na meg ez a terhességed sem fog megszakításra kerülni,ahogy elnézem..

nem vagyok abortusz párti, de a semmire gyereket csinálni és szülni??


és érdekes hogy mind a 3 védekezés mellett....


na hagyjuk.

2012. okt. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/87 anonim ***** válasza:
86%

ja igen,és ha nem akartál ennyi embert hogy kiosszon

akkor úgy kellett volna feltenni a kérdést hogy :


" elestem és lehet-e valami baja a babának, 8 hetes vagyok.."


de mivel még odaírtad hogy megvert a párod stb..stb.. mit vártál mit írnak a válaszolók????

egyértelmű ...

2012. okt. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/87 A kérdező kommentje:
Az első fogamzásgátló, másodiknál nem védekeztem, a mostani meg spirál mellett.
2012. okt. 6. 11:55
 57/87 anonim ***** válasza:
97%

végül is mindegy..

az a lényeg hogy így nem lehet élni.

el kell menned akkor anya otthonba, vagy a családsegítőhöz, bár ha megtudják a körülményeket, akkor ahogy te is írtad lehet elveszik a gyerekeket.,


a legjobbakat nektek, !

2012. okt. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/87 anonim ***** válasza:
90%
Már bocs, de ha csak 8 hetes vagy és spirál mellett lettél terhes (tehát nem tervezett baba), van már 2 gyereked és egy ilyen féreg élettársad, miért nem veteted el????? Mindenkinek az lenne a legjobb. Miből neveled fel őket egy részeges apa mellett?
2012. okt. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/87 anonim ***** válasza:
95%
szia. valószínűleg nem lett baja a babának,de kellene a kivizsgálás. Azután pedig egy távoltartási végzés. Ha készen állsz rá,hogy végleg elhagyd a pasast és semmilyen könyörgésre nem lágyulsz meg a gyerekeid és a magad érdekében,akkor még ma kerítek neked szállást a gyerekekkel együtt Szombathelyen,azután pedig átmeneti szállást,amíg nincs hová mennetek. Jelenleg albérletben laktok,vagy szülőknél vagy sajátban? Pakold össze a legszükségesebb holmikat,és induljatok az orvoshoz. Ha vállalod ezeket,akkor add meg privibe a számodat,mielőtt elmész a géptől. Nem kell egész életedben valaki kutyájának lenned,és ne hidd,hogy senki nem fog többé nőként szeretni,amiért gyerekeid vannak. Találunk megoldást,ha akarod.
2012. okt. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/87 anonim ***** válasza:
77%

Jaj, hagyjátok már, nem fogja ott hagyni az alkesz pasiját, nem fogja elvetetni a harmadik babát, mert a pasi tartja el. Adja Isten, h ne így legyen, de majd megveri 7 hónapos terhesen és elvetél. Nem bántja a kicsiket? Majd fogja, ha egyszer annyit sikerül innia, h már nem számít az se.

Az ilyet nem kell sajnálni, mert ez nem anya, csak egy valami, aki a világra potyogtatja a kölykeit, de nem gondozza, nem vigyáz rájuk. Egy anya védelmezi a gyerekeit mindenáron és nem vállal harmadikat, ha azzal (még nagyobb) bajba sodorja a már meglévőket és önmagát. Nem csak enni kell nekik adni, hanem biztonságot is kell teremteni.

2012. okt. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!