Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes vagyok. Kb 1 órája...

8 hetes vagyok. Kb 1 órája megvert az élettársam. Beestem a sarokba, félek, hogy a rázkódástól baja lett a babának. (? )

Figyelt kérdés

Nem vérzek, nem görcsölök. A sírást nem tudom abbahyagyni. És nagyon hányingerem van.

Ugye nem lehet baja a babának?


2012. okt. 6. 08:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/87 anonim ***** válasza:
19%
Hogy a fenebe probalja oltalmazni a gyerekeit,amikor szerencsetlennek nincs hova mennie!:@Eleg baja van neki igy is,gondoljatok mar bele!Nem vedeni akarom minden aron,mert termeszetesen ö is hibazott!De szerintem az is tiszteletre melto hogy 17 evesen nem az volt az elsö hogy rohanjon es elvetesse(MEGÖLJE) a gyereket!Eleg baj neki most hogy nincs akire tamaszkodjon!Söt ir egy ilyen oldalra ahonnan var egy kis tamogatast segitseget,nemi megnyugvast es masok meg csavarnak rajtva meg vagy kettöt!Persze könnyü az embernek a sajat eleteböl kiindulni amior mindene megvan!Ennek a szerencsetlennek nem adatott meg minden, ez a sorsa!Egy ilyen embertöl hogy varjon segitseget,es melette lerakja a sulit!Mert ha meg az edesannya melette lenne akkor igen van segitseg es leteszi a sulit,de igy....!Az elettarsader pedig szerintem ne agodj,mert nem erdemes!Szerintem is rendörseghez kene hogy fordulj mert rajtuk kivül senki nem fog neked segiteni!Öszinten remelem hogy za eleted jobbra fordul,es kapsz valakitöl segitseget,tamogatast!31hkm
2012. okt. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/87 A kérdező kommentje:

Utolsó köszönöm, hogy megértesz:)jól esett.

Voltam a sürgősségin, mert elkezdtem görcsöltem. Semmi gond nincs a babával.

Köszönöm a válaszokat.

2012. okt. 6. 20:07
 63/87 anonim ***** válasza:

Hála Istennek,hogy nincs gond a babóval!

Ti hogy vagytok?

Férjed lenyugodott már?

2012. okt. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/87 A kérdező kommentje:

Kijózanodott, még mindig alszik.

Elgondolkodtam az örökbeadáson, lehet az lenne a legjobb megoldás.

2012. okt. 6. 20:41
 65/87 anonim ***** válasza:
14%
61-es vagyok!!:)Nagyon örülök hogy nincs semmi bajotok!:)Ne degeskedj mert art a picinek!Szerintem elöször gondolkodj el egy anya othonon,mert utanna biztosan megbannad ha örökbe adnad a gyerekeket!Jobb ha együtt vagytok neked is meg nekik is meg ha szegenyesen is!Majd kesöbb ha nagyobbak lesznek a gyerkek,hidd el büszkek lesznek rad hogy ilyen nehez helyzetben is kitartottal melettük!!Nagyon sok szerencset,kitartast!A jo Isten oltalmazzon titeket!:)
2012. okt. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/87 anonim ***** válasza:
100%

van egy hely, ahová a bántalmazott anyák, és gyermekeik mehetnek. Itt teljes biztonságban vannak, viszont kevés a hely és csak egy évig lehet maradni. Ha gondolod próbáld meg.

[link]

2012. okt. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/87 anonim ***** válasza:
100%
Menj el a családsegítőbe és kérj segítséget.Vannak anyaotthonok!Nem mondom hogy véglegesen megoldja a problémád de időt ad arra,hogy kitaláld a jövőtöket.Hidd el a gyerekeknek nem jó azt látni ,hogy apa veri anyát.Én ebbe nőttem fel sajnos és az egyetlen dolog amire emlékszem pici koromból,hogy apám veri anyámat a sarokban.Gondolkodj el ezen! És sok sikert az újrakezdéshez!!!!!!!
2012. okt. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/87 anonim ***** válasza:
68%

18:53


Nincs hová mennie? Itt már kapott pár ötletet, hogy honnan próbálhatna segítséget kérni.


Nincs kire támaszkodjon? Akkor talán nem kellett volna 3 gyereket vállalni, ha tudta, h csakis magának szüli.


Ez a sorsa? Mindenki maga alakítja a sorsát.. Nézd, ő most is ezt teszi. Marad az alkoholista mellett, aki lehet, h holnap nekiesik a gyerekeknek.sőt még védi is az alkoholistát, h de nem is olyan rossz. Sőt, útban a harmadik, aki nyilvánvalóan rossz körülmények közé születik, és 3 gyerekkel még ennyire se tud majd munkát találni, tanulni, elmenekülni, ha baj van. Miért nem veszi a kezébe a sorsát és tesz valamit? CSak siránkozik, nem kell sajnálni, ő maga akarja ezt a sorsot.


Az érveid nem állják meg a helyüket, ügyvédnek ne menj.

2012. okt. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/87 A kérdező kommentje:

Nem védek én senkit. Ezt félreértetted, de nagyon. Nem fogok ügyvédnek menni ne aggódj, de te elmehetnél, olyan okosnak tűnsz. Sok szerencsét hozzá.


Köszönöm a válaszokat.

2012. okt. 7. 12:39
 70/87 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Az előző válaszok a 18.53-as válaszok írójának szóltak! Különben teljesen egyet értek az előző gondolataival. Próbáld rendbe szedni az életedet! Kinek a lakásában éltek?
2012. okt. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!