Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20hetes kismama vagyok és az...

20hetes kismama vagyok és az élettársam elhagyott egy hónapja lassan, most derült ki hogy valószínű egy nő miatt. Nem biztos de szerintem90%. Eddig is nagyon nehezen viseltem de most összeomlott bennem minden. Hogy lépjek túl rajt?

Figyelt kérdés
Ezt nem tudom felfogni hogy egy kis k...va miatt elhagy mikor minden vágya a baba volt.Legszivesebben kikaparnám a szemét,de még nincs is meg az apasági papirunk sem,és rengeteg tartozás hagyott itt nekem amit képtelen vok kifizetni.Sajnos anyagilag is függök tőle,mert én nem kapok semmit és ő ad mindenre pénzt.Aki tud segitsen valami tanáccsal,mert belebolondulok.
2009. jún. 6. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha Te nem kapsz semmit(nem volt bejelentett melód), akkor ha hitelről, tartozásról van szó, hogyhogy rád maradtak azok? nagyon együttérzek veled:( szerintem már csak azért is szedd össze magad-most-elsődlegesen a babád miatt. menj el a területi önkormányzat szociális osztályára, vannak krízis központok, anyaszállók is a hasonlóan szorult helyzetbe került egyedülálló anyák számára. én biztosan is, hogy ezek után nem engedném még csak véletlenül sem majd, hogy láthassa a gyereket! kérheted az apaság megállapítását, és ezután majd gyerektartást kell fizetnie. de a bővebb, pontosabb lehetőségeket valóban a célhelyeken tudnák elmondani neked. iszonyú nehéz lehet most Neked, de kitartás! és csak kettőtök érdeke forogjon ezek után a szemeid előtt! sajnos, most még erősebbnek kell lenned! sok sikert! ha gondolod, majd írd meg, hogy mi történt végülis!
2009. jún. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne csak a k..vát hibáztasd mert mindenhez két ember kell. Most hagy ott amikor a legnagyobb szükséged lenne rá . Csak az anyagi miatt ne fogadd vissza és ne alázkodj meg neki. Nincs senki aki segiteni tudna pl a szüleid? Talán még megjöhet az esze és megtudtok mindent beszélni. Én csak annyit tanácsolok ha fontos vagy neki és a születendő baba akor hamarosan jelentkezni fog. Ha nem , akor ez az ember nem érdemel meg és azt meg főleg nem hogy egy babával megajándékozd.
2009. jún. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
probálj nem idegeskedni mert most a legfontossabb a baba nyugalma. én is hasonloképp jártam mert a barátom engem is megcsalt,és majdnem szét is mentünk. félek hogy egyedül maradok és anyagilag én is függök töle. de probálom tultenni magam ezen mert fontossabb a kisgyerek!ilyenkor a férfiak jobban elengedik magukat de meglátod még ő fog könyörögni értetek
2009. jún. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
HAZA KÖLTÖZTEM AZ ÉDESANYÁMHOZ MERT KIRAKOTT ONNAN AHOL LAKTUNK,TUDOM H NEM CSAK A NŐ A HIBÁS,ÉN A PÁROM SZEMÉT TUDNÁM KIKAPARNI,LEHET A NŐ AZT SEM TUDJA H BABA JÖN NÁLUNK.VOLT MUNKAHELYEM ÉS AKKOR KAPTAM A HITELEKET,DE MIKOR TERHES LETTEM MÁR NEM VOLT MUNKAHELYEM MERT SAJNOS MEGSZŰNT.EGYÉPKÉNT EGY FALUVAL ARRÉBB VAN A NŐJE ,ODA JÁR MINDENNAP.ÉN NAGYON SZERETEM,ÉS AZT MÉG EL HITTE MVOLNA HOGY MEGIJEDT,DE EZT NEM TUDOM HOGY MEG TUDNÁM E NEKI BOCSÁJTANI.ÉS VAN EGY FIAM IS AKI NEM TŐLE VAN DE IMÁDJA A FIAM ŐT,ÉS NEKEM MOSTMÁR LASSAN 2 GYEREKKEL KELL ERŐSNEK MARADNOM.MINDEN TERHET RÁM HAGYOTT,PEDIG 2 HÓNAPJA MÉG FELESÉGÜL AKART VENNI.MINDENNAP JÖN HOZZÁNK HOL ILYEN HOL OLYAN INDOKKAL DE SOKSZOR NEM IS ENGEM KERES HANEM A SÓGOROMAT.EGY FALUBAN LAKUNK,ÉS SAJNOS NEM IS MESSZE EGYMÁSTÓL.BORZALMAS ÉRZÉS,SZERETNÉK MINÉL HAMARABB TÚL LENNI RAJTA,DE EDDIG REMÉNYKEDTEM HOGY MEGJÖN AZ ESZE,DE MOSTMÁR NEM IS AKAROM HOGY MEGJÖJJÖN.HOGY TEGYEM TÚL MAGAM RAJT??KÖSZÖNÖM AZ EDDIGI VÁLASZOKAT
2009. jún. 6. 23:57
 5/5 anonim ***** válasza:
De ha volt munkahelyed akkor most mehetnél munkanélkülire is?! Egyébként az önkormányzatnál tényleg tudnak neked segíteni. A pasit pedig (tudom könnyű ezt mondani)hanyagold, én legalábbis biztos nem engedném a baba közelébe sem ha ilyenkor magatokra hagyott benneteket.
2009. jún. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!