Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes vagyok. Kb 1 órája...

8 hetes vagyok. Kb 1 órája megvert az élettársam. Beestem a sarokba, félek, hogy a rázkódástól baja lett a babának. (? )

Figyelt kérdés

Nem vérzek, nem görcsölök. A sírást nem tudom abbahyagyni. És nagyon hányingerem van.

Ugye nem lehet baja a babának?


2012. okt. 6. 08:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/87 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem is menny orvoshoz legalább te is meg nyukszól. Nővérek rendesek és míg vizsgálnak vigyáznak a picikre. Nem alkarok rád ijeszteni de ismerősöm is hasonló helyzetben volt. Mikor már 15hetes volt akkor a párja megint megütötte úgy hogy ő is elesett és elhalt a picije. Pedig semmi tünete nem volt. Rá 2 hétre mikor ment uh-ra akkor derült ki. Azonnal ott is hagyta a pasit. Ha téged már megütött akkor előfog fordulni, hogy a picikre is veszélyes lehet.
2012. okt. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/87 anonim ***** válasza:
93%

Eddig nem írtam de csak nem bírom ki!

Miért te mennél?Ne te menj ha nincs hova,hanem ő takarodjon.Amúgy is ne hogy már te indulj neki 2 gyerekkel terhesen.Cserélj zárat,meg hívj rendőrt.

Itt nem azon van a hangsúly hogy hova menj,hanem hogy megold a problémát és hogy zárd ki az életetekből ezt a vadállatot.

Itt nincs DE,meg HA,meg LEHET...megütött terhesen,2 gyerek mellett.Ezt tudod hogy hívják?CSALÁDON BELÜLI ERŐSZAK!

Van miről beszélni?Hát szerintem nincs!

Kívánom hogy megoldódjon,de van egy olyan sejtésem hogy úgy is vele maradsz... :(

2012. okt. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/87 A kérdező kommentje:
A picikre nem veszélyes, soha nem bántaná őket. Ha elmegyek dokihoz, akkor félek hogy elveszik a gyerekeket. Még csak 21 vagyok, az elsőt 17 évesen szültem. Se végzettségem, se semmim az ég világon. El szeretnék menni, de nem tudok. Régóta keresek párt, de ennyi gyerekkel senki nem fogad el.
2012. okt. 6. 10:14
 34/87 anonim ***** válasza:
96%
ne haragudj de buta vagy . a gép elött ülsz van gyermeked és egy pocaklako és képes vagy netezni ahelyett hogy azonnal korház és valamit tennél a te és gyermekeid biztonsága végett. de mit tezstel? itt ücsörögsz és irogatsz. ne legyél BUTA. fog pakolj össze kérd meg a szomszédott és haladéktalanul menj el onna. mert tudod mi lesz a vége? majd a hiradoba látjuk a te esetedett hogy iylen tragédia volt .ha félsz kérj segitséget!!!!!
2012. okt. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/87 A kérdező kommentje:
Amíg nem találok olyat, aki elfogad addig kénytelen vagyok vele maradni.
2012. okt. 6. 10:15
 36/87 anonim ***** válasza:
97%
Megérdemled a sorsodat, már ne is haragudj! Az, hogy 17 évesen teherbe estél és szültél az csak egy dolog, előfordul. De hogy még utána végzettség munkahely, lakás nélkül bevállaltál még két gyereket, az már elég nagy felelőtlenség. Mindig majd mások nyakán meg az államén fogsz élősködni? És most is keresnél valakit aki eltart téged meg a gyerekeidet. A szüleid?
2012. okt. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/87 anonim ***** válasza:
100%

hát igen így érthető--


de akkor se kéne téged bántania

a cig@ányok csinálják ezt, így akarsz élni???


még nagyon fiatal vagy,buta és naív !


jobb lett volna szegény babát nem megtartani ha tudtad hogy a párod iszákos és ilyen agresszív állat


a gyerekek előtt csak a rossz példa mutatkozik.


sajnos ez van...

2012. okt. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/87 A kérdező kommentje:
Nem vagyok cigány.
2012. okt. 6. 10:18
 39/87 A kérdező kommentje:
Védekezés mellett fogantak, nem bevállaltam őket.
2012. okt. 6. 10:19
 40/87 anonim ***** válasza:
95%
És miből fogod őket felnevelni?? Nincs semmit, nem értesz semmihez, nem dolgoztál életedben. Mire vársz???
2012. okt. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!