Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Veletek is megesik?

Kismamik! Veletek is megesik?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Én egy 33hkm vagyok. Budapesten élek. A mindennapokban megesik,hogy sajnos BKV-val kell utaznom a munkahelyemre. Nos azt szeretném kérdezni a kismamiktól,aki itt ,vagy hasonlóan nagy városban élnek,ahol van tömegközlekedés,hogy nekik valamilyen szinten át adják-e a helyet?! Félreértés ne essék,nem azért mert nem tudok állni,mert béna vagyok. Csak az érdekelne,hogy csak itt a fővárosban ennyire pökhendik,és bunkók az emberek,hogy inkább megelőz és leül,vagy máshol is? Mert hallottam,hogy vidéken sokkal kedvesebbek az emberek. Nos ha veletek kismamik történt ilyen eset megosztanátok velem? Csak érdekesség szempontjából. :)

2012. aug. 30. 22:06
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
59%

24-es vagyok! Én nem azt írtam, hogy az öregeknek nem kell átadni a helyet, hanem azt, hogy sok olyan öreg van, aki szalad felfelé a buszra, fellök másokat, ha pedig ennek ellenére nincs helye, nekiáll hangosan panaszkodni és a mai fiatalságot szidni! Na, ezeknek nem adom át a helyem!!! De vannak azok az öreg nénik, bácsik, akik valóban megérdemlik a helyet, látszik rajtuk, hogy betegek, fáradtak, ők nem állnak neki kiabálni... de ezek az öregek nem jószántukból buszoznak, hanem muszájságból, mert orvoshoz mennek... Van kétféle csoport!!!


Aki pedig gyönyörűen lepontoz mindenkit, attól megkérdezném: neked mi a véleményed az egészről? Tini, kismama, beteg vagy idős vagy? Mert szerintem csak szórakozásból pontozol le mindenkit!!!!!!!!!!!!

2012. aug. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
62%

22-es vagyok, én sem értem, hogy miért kell mindenkit lepontozni.

20%-ra, mikor teljesen korrekt válaszok vannak.


Amúgy az előttem írónak üzenném - lepontozás fejében :D - hogy én is járok suliba, én is a buszon tanulok, mivel itthon háztartás, gyerekek, miegymás, DE amikor kinyílik az ajtó én mindig felnézek, hogy felszáll-e esetleg kismama, idős, rászoruló, kisgyerekes.... És ha felszáll átadom a helyem, állva is tudok olvasni ha kell, zenét hallgatni meg főleg.

2012. aug. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
55%
"előttem író" = 21-es. :)
2012. aug. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
61%

32-es! Jaaaj olyan vagy! Nem érted,hogy mi csináljuk rosszul? Nem érted, hogy az a jó, ha néz ki bőgve, mint egy m.rha a fejéből és meg nem emelné a s.ggét, hanem elvárja, hogy majd a kismama, idős bácsi, néni szól neki, hogy szeretne leülni.

Nem is értem, olyan vagy.....Majd jól le leszel pontozva! :D:D:D

2012. aug. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
55%

Milyen igaz, bocsánat! :D:D

És valóban le lettem pontozva, de azt hiszem ez nem engem minősít. ;)

2012. aug. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
83%
Sziasztok! Szerencsére nekem nem sokat kell járnom tömegközlekedéssel de tényleg elkeserítő az emberek nemtörődömsége. Amúgy nem csak a buszokon vagy a metrón probléma ez. Nem egyszer van , hogy amikor terhesgondozásra megyek akkor valamelyik kismamával ott van a drága kísérője van akinek kettő is és ők bizony ülnek a kismamák meg állnak és eszük ágában sincs megmozdulni.Férfiak,nők, fiatalok ,öregek szerintem teljesen mindegy mert ez a gyomorforgató egymásra "tojás" bizony általános probléma a mai társadalomban. Természetesen tisztelet a kivételnek. 22hkm
2012. aug. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 A kérdező kommentje:
Utolsó!! Húú ez nagyon kemény!
2012. aug. 31. 17:18
 38/44 anonim ***** válasza:
61%
32es remélem már megtanultad te is mint ma mindenki, hogy ki kell kérni magadnak a helyet, mert az illem már nem divat :D azért jól le lett pontozva mindenki...
2012. aug. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 A kérdező kommentje:
Igen le. De nem tudom ki,én nem pontoztam senkit :/
2012. aug. 31. 17:56
 40/44 anonim ***** válasza:
61%

előző vagyok

nem tudom, de valaki jól szórakozott... senki nem úszta meg ha jól nézem... meg persze jól kibalhéztuk itt magunkat

2012. aug. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!