Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapasztalt anyukák, induljak...

Tapasztalt anyukák, induljak a kórházba? 33hkm

Figyelt kérdés
Folyamatosan(tehát nincs két perc vagy tíz perc szünet) erős mensi görcsöm van,hozzá társként a derekam akar szétszakadni. Nem fetrengek a fájdalomtól,de azért erős. Ez jósló? Keményedés is van néha,de az nem mindig,viszont a fájdalom nem múlik,folyamatos. Baba mocorog közben. Segítsetek kérlek,nincs túl közel a kórház,induljunk? Már össze vagyok készülődve,de volt már pár téves riasztásunk,így nem tudom,induljak,vagy várjam meg a holnapot? holnap mindenképp bemennék reggel.
2012. aug. 12. 21:59
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:
Tényleg nagyon köszönöm a bíztató szavakat,valóban nagyon kedvesek,a nővérkével meg is beszéltük,hogy csecsemős nővérnek fogok majd tanulni ;-) remélem rendeződnek a dolgok,nem tudom mire számítsak ha jön a párom. Belőlem tűpárnát csináltak,de a lányzó jól van,eltekintve,hogy nem mocorog annyit :-(
2012. aug. 13. 14:40
 32/42 anonim ***** válasza:

A válaszomban nem fejtettem ki, hogy mi a véleményem a párodról. Megértem, ő a gyermeked apja, de hogy lehet valaki ilyen, hogy nem érdekli a saját gyermekének az élete? Mert azért 33 hetesen még nagyon korai lenne a szülés.

Ne aggódj, a nyugtató miatt mozog kevesebbet. Nekem 34 hetesen indult be, visszatartották, de 36 hetesen kibújt. 3280g lett és 51 cm. Kicsit besárgult, emiatt 10 napig voltunk kórházban, de semmi baja nem lett.

Amúgy meg sokan szülnek 38-39 hétre úgy, hogy előtte visszatartáson feküdtek bent!

Megértem, hogy a szüleid hallani sem akarnak a párodról és mérgesek. Mindenki az, aki ezt olvassa. Felháborító.

Most csak a kicsivel foglalkozz! És persze magaddal! Mert nem hiszem, hogy nagy segítség lesz a gyermekágyas időszak alatt a párod... Sajnos :(

2 fiús

2012. aug. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:

Kívánom,hogy minden rendben legyen,és majd írd meg az eseményeket!

2 kislányos

2012. aug. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok?Párod volt benn???
2012. aug. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
Nagyon el kellene gondolkozni ezen a párkapcsolaton, semmi közöm hozzá, de kb. hetente teszel fel kérdést a párkapcsolatoddal kapcsolatban is. Te még hiszel neki? Amikor írod, hogy te depis vagy, ő meg megy italozni a haverokkal. Nem hiszem, hogy változni fog.
2012. aug. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Igen,volt bent,ma is jön,hoz nekem cuccokat. Ma kapjuk egy fél óra múlva az utolsó adag tüdőérlelőt. Nem tudom,mit jelent,hogy utolsó adag,és már az antibiotikumot se vénásan kapom. Most megint infúzión vagyok,mert tízkor megint begörcsöltem. Viszont valóban mindenki nagyon kedves itt
2012. aug. 14. 12:34
 37/42 A kérdező kommentje:
Folyamatosan csak gondolkozom tényleg mindenen,de most egyenlőre csak az számít,hogy a tündérkém bent maradjon még minimum 3hétig. Csak nyugalmat és békét szeretnék,mert amikor ideges vagyok egyből keményedek és görcsölök. Itt legalább orvosok közt vagyok ami megnyugtató.
2012. aug. 14. 12:39
 38/42 anonim ***** válasza:

Bent fog maradni, kérd meg rá szépen és erre koncentrálj, csak a pozitív dolgokra, menni fog. Kit érdekelnek a pasik? A kislányod mindig ott lesz és feltétel nélkül szeretni fog, úgy, ahogy vagy, ezért nem érdemli meg, hogy idegeskedéssel nehezítsd a helyzetét.

Erős vagy, hajrá!!

2012. aug. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 KicsiSzív 2 ***** válasza:

Szia!

Most olvastam el a "történetedet"!

Szorítok hogy minden rendben legyen és kívánom hogy a Pároddal is minden okés legyen.

Ha baj van akkor a GYK-s lányok tényleg mindig milyen segítőkészek :)

2012. aug. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Ma végre kiengednek :-) persze sokkal szigorúbban kell a fekvést betartani. Viszont az én ügyes fejvégű kislányom megfordult és most már farfekvéses :-( ugye még visszafordulhat? Doki szerint nagy baba,de még nem tudom a méreteit.
2012. aug. 17. 09:51
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!