Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapasztalt kis mamik, nálatok...

Tapasztalt kis mamik, nálatok is volt ilyen?

Figyelt kérdés

36 hetes terhes vagyok, kb 1 hetes szállt le a hasam, de ma megint lejjebb került.(remélem jól fogalmaztam).

Délután voltak elég erős jóslóim, amiket már nem érzek, de nagyon fáj a szemérem csontom, a hüvelyembe egyre sűrűbben bele nyilall egy élet fájdalom. Egyre sűrűbben befeszül a hasam alja és az imént roppant egyet a medence csontom. A derekam is fáj. A közérzetem is elég változó. Lehetnek ezek előjelek? Vagy ez természetes? Előre is köszönöm ha írtok!


2012. júl. 25. 23:52
 1/2 A kérdező kommentje:
élet helyett éles
2012. júl. 25. 23:52
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nem azt akartad inkább írni az első mondtam második felében, hogy ma megint feljebb került? Szóval nem jól fogalmaztál! Én 39 hetes vagyok, és ugyanezeket tapasztalom, mint te, bár még fent van a hasam, szerintem neked sincs már messze a szülés, de reméljük, hogy azért minimum a 37. hétig kihúzod. Könnyű szülést
2012. júl. 26. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!