Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudnátok nekem segíteni?...

Tudnátok nekem segíteni? Tapasztalt kismamik.

Figyelt kérdés
Arra szeretnélek megkérni benneteket,hogy írjátok le mik azok a baba ruhák amik fontosak,és miből mennyi kell az első napokra illetve hetekre.A babák iszonyú gyorsan nőnek,és nem szeretnék olyan dolgokat vásárolni amiket esetleg nem tudok kihasználni.Előre is köszönöm az időtöket.
2012. júl. 17. 19:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Először is mikor fog születni a baba? Évszaktól függően leírom, hogy kb miből mennyi kell.
2012. júl. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
body (hosszú-rövid ujjú) attól függ mikor születik, rugdalozó. Kb 5-8db mindegyikből jó ha van. zokni feleleges, inkább harisnya, vagy olyan kisnadrág, aminek talpa van. babacipő feleleges. Sapka, pulcsi. 2-4db
2012. júl. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szeptember végén,és köszönöm a segítséget :)
2012. júl. 17. 19:30
 4/10 anonim ***** válasza:
Szept közepei az én kislánnyom :) Szóval bodí hosszú ujjú, meg rövid ujjú 5-6db, rugi 5-6db, harisnya 3-5db, nadrág, aminek talpa van 3-5db (vékonyabb, vastagabb), pulcsi 3-5db (vékonyabb, vastagabb), kiskabát, sapka (2), kistakaró. Valóban gyorsan kinövi, de vegyél egy picit nagyobbat és így télre is jók lesznek :) télre meg kezeslábas overált vegyél, abból elég 1 is, alá meg elég a harisnya, meg 1hosszú ujjú body. Kesztű, zokni, babacipő felesleges, úgysem lesz kint a lába, meg nem is jó ha kint van, a zokni meg lecsúszik, meg csak zavarni fogja :) nálunk a hálózsákot sem tűrte meg, úgyhogy rugiba aludt, meg betakartam, ha hidegnek éreztem a bőrét.
2012. júl. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó ha jól értem akkor ti most lesztek egy évesek :)Jó neked túl vagy a nehezén.ÉN nagyon izgulok,és félek is mert kicsit problémás a terhességem.Remélem már csak jobb jöhet:)
2012. júl. 17. 19:42
 6/10 anonim ***** válasza:

Most lesz 2éves :)

Még csak most jön a neheze. Eddig jól elvolt, leraktam ottmaradt. Mostmár futok utána, dumál, kezd akaratoskodni és a hiszti is beindult :D De majd csak túléljük ezt is :D

Annyiból jó, hogy már nem kell pelus, meg imádom a kis hangját :)))

2012. júl. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az eleje könnyű :) Csak szeretni kell, nevelni még nem nagyon :D Ne aggódj! Nem fog mást csinálni, csak enni, aludni, meg néha fent lenni :))
2012. júl. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Gratulálok.Biztos nagyon vicces is tud lenni a kis hölgy ha már beszél is nagyon vigyázz magatokra :)
2012. júl. 17. 19:47
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Én talán még annyit tennék hozzá tanácsként (legalább is én így csinálnám most már "okosabban"), hogy rugikból ne vegyél túl sokat, inkább vegyél azt is, meg pár kisnadrágot, és bodykat, zoknikat. A mi lányunk ugyanis abszolút nem volt hajlandó soha rugdalózókban lenni, mert rengeteget ficánkolt, kijött belőle a kis lába, és nem talált vissza, így aztán nyűgösködött, míg vissza nem dugtam, és rá nem jöttem, hogy soha többé nem adom rá.


Vettünk egy csomó rugit, mert ugye az a klasszikus babakelengye, de kb. egy hétig hordta őket, pedig még jócskn jók voltak rá. Én a következő babánál csak egy nagyon alap kezdőszettet veszek, megnézem, hogy miben érzi majd jól magát, és abból vásárolunk be. :)


Nagyon sok boldogságot Nektek!

2012. júl. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A régiókkal az én fiamnak is voltak problémái. Így vagy olyat vettem, ami gumis volt bokában, vagy húztam rá hajgumit. Persze nem szorosan.
2012. júl. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!