Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapasztalt kismamik írjatok...

Tapasztalt kismamik írjatok véleményt légyszi! Most mi lesz velünk?

Figyelt kérdés
Két hete voltam uh-on akkor azt mondta a doki 6 mm a petezsák 4 hetes vagyok. Ma voltam megint hüvelyi uh-ot végzett hátha hall valamit de semmi. 11 mm a petezsák de szerinte kicsi, és mondta hogy készüljünk fel arra is hogy baj történt, de nincs sem barna folyás se vérzés még csak nem is görcsölök. Lehet így is baj? Vagy másnál is volt így? Ha baj van lenne valami tünet? De akkor miért nőtt?
2009. aug. 5. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
sajnos lehet baj vérzés nélkül is pl. felszívódás. Miért? ki tudja? lehet, hogy beteg stb lett volna. De fel a fejjel! még nincs semmi vezve!
2009. aug. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%

Szia!

Két hete voltál a 4. hétben?Mert akkor most vagy a 6-ban.Akkor kéne már lennie szivverésnek is.Volt az uh-n?

Sajnos minden jel nélkül is lehet baj.Nem akarlak megilyeszteni de nállam is úgy volt hogy mentem a 12 hetes uh-ra ahol közölték hogy a 8. héten meg ált a fejlődésben a magzat.Semmilyen tünetem sem volt se görcs se barna folyás.Semmi.Csak már nem vert a szíve.:(

De utána nagyon hamar ismét terhes lettem a kisfiammal.Sőt most várjuk a 3. babánkat.Tudom ilyenkor sovány vigasz,mert annó nekem is az volt,de fel a fejjel.Ha baj van és nem marad meg akkor annak meg van az oka.Inkább most mint később amikor már meg kell szűlni.

De ne legyen baj én azt kívánom!!!

3. babáját váró kismami

2009. aug. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A 6. héten nekem is csak egy 11mm-es petezsákot láttak, benne semmit, és nem volt szívverés. Pedig napra pontosan tudtuk a fogantatást is. Aztán 2 hét múlva mentünk megint és már pulzált a kis szivecskéje, és a baba volt 11mm. Azóta már a gyomromat rúgdossa és még pár hét és megszületik. Ne keseredj el! Fő a pozitív gondolkodás! Majd írd meg, hogy mi a helyzet! Drukkolok!
2009. aug. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%

Szia! 6 hetesen pontosan jó a 11 mm! Nézd csak ezt!-->


[link]

2009. aug. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem 5 hét 4 naposan volt 11 mm a petezsák szivhang és embrió még sehol. 2 hét mulva mentem vissza akkor már a baba volt 13mm és volt szivhang. Azóta 36 hetesek vagyunk:-)

Ugyhogy fel a fejjel szerintem semmi baj picit még koraiak vagytok.

2009. aug. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!