Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalt hőmérőzök! Írnátok...

Tapasztalt hőmérőzök! Írnátok véleményt?

Figyelt kérdés
Nem várt elött vagyok 6 nappal,a reggeli hőm pár napja 37,1-2 ez mit jelenthet?Hogy működik?Ezelötti hónapban késett 2 hetet mert volt egy halvány tesztem amiből sajnos nem lett baba de akkor a reggeli hőm ilyen tájt max.36,8 volt.Kérlek írjatok,hogy hogy működik ez?
2009. szept. 18. 07:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Menj fel a www.ciklus.hu-ra és regisztráld magad. Ott nagyon jól tudod vezetni a görbéd. A lényeg,hogy mindig rögtön ébredés után ugyanabban az időben mérd a hőd,szájban nyelv alatt vagy hüvelyben.(én szájban mérem). Mindenképp 5 percig,ha digitális akkor is mérd addig hiába csipog közben(csipogás után is még feljebb szokott menni). Az egész csak úgy ér bármit is ha ezeket betartod és egy napot se hagysz ki,pláne,ameddig nem tudod,hogy mikor tájt van pé-d. Ha csaka nemvrt elött méred,az nem ér semmit,mert nem lehet tudni,hogy felment-e és volt-e pé. Nekem már több olyan hónap volt,hogy teljesen más volt a görbém. Sok sikert!:)
2009. szept. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!