Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapasztalt kismamik! Mikorra...

Tapasztalt kismamik! Mikorra leszek kb.70 kg?

Figyelt kérdés
168 a magasságom, és 62 kg vagyok jelenleg, 12 hetesen. Szerintem ennyi voltam a terhesség előtt is, mert még nem nagyon híztam, de picikét már domborodik a pocim.
2010. máj. 16. 09:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mennyire vagy hajlamos a hízásra! Leheth. el sem éred a 70 kilót, de az is lehet, h. a 9.hónap végére épp 70 leszel vagy több! :) Ezt nem tudni, sok mindentől függ, mennyire fejlődik a baba, mennyire van jó étvágyad!
2010. máj. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem lehet ezt igy megmondani,ha te lennél én,(ugyanigy nem hiztam az elso 3 hónapban)akkor a terhesség végére 69kg lennél.
2010. máj. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt tenyleg nem lehet megmondani. Lehet 25 kilot is hizni, meg 8at is. Nalam a hizas peldaul csak felido kornyeken kezdodott, illetve ez csak a baba miatti sulynovekedes volt, a 30 hettol jott ram is husika.

En 63 kiloval kezdtem, igaz, hogy 179 cmhez. Felidosen voltam 65,5 kg. Utana heti fix fel kilo jott fel, 29. heten ertem el a 70 kilot. Vegul 78 kiloval mentem szulni a 40. heten, szerencsere a magassagomhoz meg ez sem volt sok.

De az elso babammal 25 kilot hiztam ugyanolyan kezdosulyra, tehat meg nalam sem ugyanugy jatszodtak le a dolgok.

2010. máj. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én hízásra hajlamos vagyok, ennek ellenére a 12. hétig semmit nem híztam, a 36. hétig nyolc kilót, sajnos aztán bevizesedtem, így a végére lett 12. Viszont vannak olyanok akik akár 20 kg-ot is híznak. Szerintem ezt előre nem igazán lehet megmondani, még akkor sem ha valaki hízásra hajlamos vagy sem.:-(
2010. máj. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is kb ekkora voltam. Most már 20 kilót híztam. És szinte azonnal híztam 5 kilót az elején. Szóval remélem te szerencsésebb vagy, és majd a végén leszel 70 kiló. :)

39 hetes km

2010. máj. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!