Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapasztalt kismamik, ez igaz...

Tapasztalt kismamik, ez igaz lehet? Lehet a babám? Ti mit éreztetek?

Figyelt kérdés
Kis bökdöséseket érzek a pocimban.Már kb 3-4 napja.Van amikor erősebb arra aztmondom hogy a babó de van amikor gyengébb arra talán a bélmozgást fogom.Lehet olyankor is ő?A férjem szerint még nem a baba,de én valahogy másképp gondolom.A védőnő is mosolygott rajtam és azt modta hogy voltak már csodák.Úgy hangzott mintha nem hinne nekem?16 hetes km vagyok.Írjatok légyszi!
2009. máj. 29. 11:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tuti a babád az!
2009. máj. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt lenn a hasad alján érzed akkor az szinte biztos, hogy a baba. Van aki úgy szokta megfogalmazni, hogy olyan mintha lepkeszárny csattogást érezne. Én inkább úgy éreztem, hogy valaki nagyon finoman kapirgál.
2009. máj. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hát nem tudom ez kinél mikor következett be,de nekem bizony 15 hetesen kezdett el mocorogni a babóm,pedig első picúrom.Az egész terhességem alatt igen aktív volt,és most is az.

Üdv.:8 hetes kislány anyukája

2009. máj. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Szia! Én sem akartam elhinni, hogy érezhetem és mindenki körülöttem olyan okos volt. Most már tudom, hogy ő volt, mert azóta sokkal konkrétabb és mégis ugyanaz az az érzés.


Tény, hogy alkati kérdés. Aki vékony és nem annyira izmos a hasfala, hamarabb érezheti és számít, hol tapadt meg a babó. Szerintem ő lesz az. :-)) Nagyon boldog babavárást.


25 hetes km

2009. máj. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Bocsi,pontosítok,akkor éreztem először,hogy megmozdult(gondolom előtte is ,csak még akkor nem érezni).
2009. máj. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy a baba. Az első babámat a 16. héten már én is éreztem. Most a 2-at a 17. héten.

19 hetes kismama

2009. máj. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Szia

nekem első babám lesz, és 15+2 voltam, mikor először verdesett a pillangószárny.

16+2nél már egyértelműen bökdösött.

Ne halgass senkire, hogy még korai. Igenis lehet érezni.

Minden jót neked!! 38 hetes

2009. máj. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a gyors válaszokat!

Vékony testalkatú vagyok és a lepény a hástó falon tapadt.Ez befolyásol valamit?

2009. máj. 29. 12:08
 9/21 anonim ***** válasza:
Én is megéreztem az 1. babámat a 16. héten, a többit meg sokkal hamarabb is. Most a picit is már éreztem a 13-14. héten. Nem tudom, hogy miért nem hiszi el a doki és a védőnő, hogy érzed..
2009. máj. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Annyira hihetetlne hogy eljutottam idáig.Már aligváram és eddig csak a környezetemben volt ilyen.Most meg én saját magam tapasztalom.Olyan jó.Ez egy csoda!!!!!:-)))
2009. máj. 29. 12:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!