Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapasztalt kismamik, ez igaz...

Tapasztalt kismamik, ez igaz lehet? Lehet a babám? Ti mit éreztetek?

Figyelt kérdés
Kis bökdöséseket érzek a pocimban.Már kb 3-4 napja.Van amikor erősebb arra aztmondom hogy a babó de van amikor gyengébb arra talán a bélmozgást fogom.Lehet olyankor is ő?A férjem szerint még nem a baba,de én valahogy másképp gondolom.A védőnő is mosolygott rajtam és azt modta hogy voltak már csodák.Úgy hangzott mintha nem hinne nekem?16 hetes km vagyok.Írjatok légyszi!
2009. máj. 29. 11:58
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Igen alul érzem ezeket a kis bökdöséseket.Inkább mindig reggelente érzem.Ennek még nem kell rendszeresnek lenni?
2009. máj. 29. 12:12
 12/21 anonim ***** válasza:

Hát én nem mondhatom magam vékonynak, sőt.... (168 cm, 95 kg) első baba és a 17. héten éreztem először. Úgyhogy miért ne lehetne ő? Ez butaság, h aki "nem lát beléd" az kívülről megmondja, h a babád az vagy sem. Igen is, ő az. Ilyet gondolom még nem éreztél mielőtt nem voltál babás, úgyh tuti h ő :))))

Boldog babavárást!!!!

25 h. pocis

2009. máj. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Igen ez egy csoda, ha megengeded csak annyi hogy nekem nagyon nehéz terhességem, volt és csak egy jót tudok mondani belőle, amikor éreztem a babát mozogni!16 hetesen már én is éreztem, szerintem ő lesz.2 hós kislány anyukája
2009. máj. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Mégegyszer köszönöm mindenkinek!!

Én is tp.-n vagyok itthon mert nem mertünk mégegyszer kockáztatni ennek ellenére többször bebarnáztam.Elsem tudom képzelni ha járok továbbra is dolgozni.Gratulálok mindenkinek!!!!És köszönöm!!!!

2009. máj. 29. 12:46
 15/21 anonim ***** válasza:

Bizony, egy csoda! Csodálatos érzés, élvezd ki egészen addig, amíg el nem kezdi tele talppal a gyomrodat taposni! Bár én még ilyenkor se ttdok rá haragudni! :))))

Szép babavárást!

38 hetes

2009. máj. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

én az elsőt a 12. héten éreztem senki nem hitte el de nem érdekelt...

Csak TI vagytok a fontosak és kit érdekel mit gondol a védőnő, orvos, vagy akárki- nem az ő pocija nem ő érzi...

2009. máj. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Ha esetleg valaki vissza tér ide.Lenne még egy kérdésem.Mennyire éreztétek utánna rendszeresen a manótokat?Mostmár minden nap fogom érezni vagy az állandósulás csak 20. hét után lesz?Ez napszaktól független?
2009. máj. 29. 13:17
 18/21 A kérdező kommentje:
Kedves 13:17-es igazad van!Nem is fogom bizonygatni mostmár.Köszi!
2009. máj. 29. 13:22
 19/21 anonim ***** válasza:
Én a 15hét4 naposan éreztem először,nekem sem hitte el senki,mivel ált.az első terhességnél 20.hét környékén mozdul meg a baba.én is kis kapirgálást vártam,mindenki ezt mesélte,olyan érzés lesz,de én nem ezt éreztem.Nekem olyan érzés volt,mintha egy vagy több buborék szállna felfele a hasamban,és kidurran,szétpezseg.Napok múlásával egyre erősebben éreztem,de eleinte nem minden nap,viszont mikor éreztem mindig egy picivel erősebben.most a 25.héten már köze sincs a buborékokhoz,érzem isten igazából a rúgásokat!
2009. máj. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem most 2 éves a kislányom, és én már a 14!!! héten megéreztem, hogy mozog. De engem nem kezelt le a védőnő, hanem mondta, hogy igen, vékony alkatú kismamáknál ez gyakran előfordul. A lepénnyel kapcsolatban nekem fura volt, mert egyik vizsgálaton elülső falat írtak, másik hátulsót, de a 4D UH-n a doki azt mondta az mindegy. További jó készülődést! :) Mi most a kistesóval próbálkozunk 2 hónapja. :)
2009. máj. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!