Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nálatok is úgy volt, hogy a...

Nálatok is úgy volt, hogy a párotoknak időre volt szüksége arra, hogy beleszokjon az apaságba?

Figyelt kérdés
Egyenlőre szokja a gondolatot,nagyon örül neki természetesen.De néha elgondolkozom,hogy vajon milyen apa lesz majd.Úgy látom nekik több időre van szükség.
2012. júl. 17. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy több időre van szükségük az apáknak. Nekik nem annyira evidens dolog ez, mint nekünk. Végül is bennünk növekednek, mi érzünk mindent. Biztos jó apa lesz, ne aggódj, csak hozzá kell szoknia, hogy most már 3an vagytok. :)
2012. júl. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is így van sajnos. Be van parázva az apuka :) De majd megszokja
2012. júl. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Párom már nagyon várja a picit, pedig éppen túl vagyok a felidőn (21+4). Állandóan simogatja a pocit, dumál hozzá, hogy majd ezt meg azt fogják együtt csinálni. Egy egész napot szánt rá, hogy utánajárjon a gyerekszoba kialakításának: festék, tapéta, lámpa, kiságy, stb. Be van zsongva, igaz, az elején mikor először mondták, hogy inkább kislánynak néz ki a pocaklakó, akkor egy picit el volt kenődve, de azóta, mióta megerősítették, hogy kislány lesz, teljes gőzzel beleéli magát, hogy ő apuka lesz. Olyan cuki! Meg kell zabálni! :D
2012. júl. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az én férjem még pelenkézni sem merte a lányunkat, mert meg kell törölni ott neki.

Aztán felvilágosítottam, hogy ez nem perverz dolog, ő a te LÁNYOD és ugyan olyan kötelessége ellátni mint nekem.

3 hetes volt a kiscsaj mikor azt mondta, hogy őt nem szereti, mert nem akart nála maradni, állandóan ordított. Mindenkinek meg kellett szokni a szitut.

A jövő hónapban lesz 4 éves a lányunk és iszonyat jó a kapcsolatuk. Apa az atyaúristen és az azóta 2 éves hugicának is. Szeptemberre fiút várunk, olyan szokatlan a 2 lány után. Kíváncsi vagyok miben lesz másabb...

2012. júl. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát nálunk nekem volt szükségem több időre.Még most se hiszem el,hogy lassan megszületik a kislányunk.Ő meg már tök jól elvan a gondolattal,és én attól nem félek,hogy nem lesz jó apa.Én attól félek,hogy én leszek rossz anya,engem nem fog majd szeretni a gyerek.29hkm
2012. júl. 18. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó! Ilyet ne is gondolj! Ez butaság! Mindenki jó anya, és mindenkinek nehezen megy eleinte, de aztán az apró nehézségek megerősítenek minket, tapasztaltak leszünk, és egyre kevesebbet hibázunk! És te leszel az anyukája!!! Téged fog hívni, ha beütte a lábát, vagy elesett, téged fog lerajzolni földig érő hajjal, mint egy királylányt, és neked fogja elmondani, hogy ki az aki tetszik neki oviban/suliban/gimiben!

Állj hozzá pozitívan! :) Fel a fejjel!

2012. júl. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jaj tudom,köszi aranyos vagy :) Csak tudod még fiatal vagyok én is,21 éves és még nincs kellő önbizalmam.De fejlődök :D
2012. júl. 19. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!