Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapasztalt kis mamik. Milyen...

Tapasztalt kis mamik. Milyen az mikor fel vagy fázva a terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Az a problémám,hogy nem tudom eldönteni,hogy fel vagyok e fázva vagy sem.Sokat pisilek,de nem csíp vagy szúr,vagy ilyesmi,de viszont éjjel pisilés után fáj a hasam valamikor előtte is ha leszállok az ágyról.Folyásom is van,de nem viszketek,és szaga sincs.Félek mert olyasmit hallottam,hogy a gyulladás vetélést,vagy magzat elhaláshoz vezethet.A dokim csak a jövőhét közepén jön haza és máshoz meg nem szívesen mennék.Ja és 28 hetes vagyok.Köszi a segítséget.
2012. jún. 30. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
én hál istennek nem tudom. :)
2012. jún. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kösz ezzel sokat segítettél :):)
2012. jún. 30. 20:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Sztem elöször is nyugi. Jövö het közepeig nem nagy idö varni. :) Külf-ön nincs ez az orvoshoz futkozasi mizeria varandossag alatt, en pl csak akkor kaptam idöpontot a varandossag megallapitasara, amikor mar 10 hetes voltam, es utana is talan 5-ször voltam max.

Sztem nagyon sokan nem is tudnak rola, ha kisebb megfazason atestek a varandossag alatt, marcsak azert is, mert a sok pisiles az elsö idöszakban teljesen normalis, majd azert, mert a baba nyomhatja a hugyholyagot, kesöbb is normalis.

A pisiles utani hasfajas gyulladast jelezhet? Ezt nem is tudtam, igy meg sosem voltam emiatt orvosnal. Folyasom meg szinte mindig van, pedig nem volt a rutinellenörzeseken sem gyulladasom, normal ph.

Nyugodj meg, amiröl irsz, az sztem nagyon-nagyon ritka, es lehet, h gyulladas nelkül is bekövetkezne azoknal, akiknel bekövetkezett.

2012. jún. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én voltam felfázva, de nem vettem észre belőle semmit. Tanácsadáson nitrit volt a vizeletemben. A doki szerint nem volt vészes, de biztos ami biztos alapon kaptam rá gyógyszert.
2012. jún. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!