Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Éjjelente minden mozdulatomra...

Éjjelente minden mozdulatomra felébredek, mert olyan erősen belenyilall valami a méhembe, és egy darabig nagyon szúr, moccanni nem bírok közben. Tapasztalt valaki ilyet? Normális ez? 17 hkm

Figyelt kérdés
2012. jún. 25. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Teljesen normalis, tudom mit erzel. nagyon beletud nyilalni. nekem ez a 25.hetig tartott kb.. napkozben is vigyazz a hirtelen mozdulatokra. nyulik a mehed, mert kell a hely a pocaklakonak, tehat nol a meh. enis mindig kivoltam ezmiatt ejszakankent is. 34hkm
2012. jún. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szia

én 21 hetes vagyok nekem is szokott ilyen lenni

pont ez amit írsz.

szerintem minden normális ami a terhességgel jár, hiszen nő a méh a baba nyom mindent, eltalál idegeket az is kellemetlen, vagy becsípődik valami,,

szóval ne aggódj, lesz ez még rosszabb is hidd el :)

2012. jún. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Annyira azert nem veszes a terhesseg. Nekem 21.hettol minden jobb lett. a legnagyobb problemam ez a nyilalas volt, amit a kerdezo ir,szoval annyira nem kell megijeszteni szegenyt. :)
2012. jún. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ismerős, amit írtatok, alig bírok megfordulni éjjel meg felkelni reggel, de nekem már elég nagy a pocakom, úgyhogy lehet, hogy emiatt is.


34hkm

2012. jún. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szia!

Nem a méhed nő, illetve az is, hanem a méhet tartó szalagok nyúlnak, amik a medencecsontodhoz és a gerincedhez kapcsolják. Ezért van az, hogy ha hirtelen mozdulatot teszel, akkor megfeszülnek a szalagok, és ezt érzed. Ez nekem is van kb a 16. héttől, főleg éjszaka, de van, hogy napközben is egy-egy hirtelen mozdulatra. Csak lassan, óvatosan, tudod, lassan járj tovább érsz! :D

2012. jún. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Major Andrea ***** válasza:

De jó hogy megkérdezted! Nekem is pont ez van ha a bal oldalamon alszom. éjszakákat fent vagyok nehogy odaforduljak, mert utána azt sem tudom hogy mozduljak meg! Elég gáz. Nekem a második baba, az első már 7 éves, de vele nem volt semmi ilyen, sőt, semmi bajom nem volt, most meg minden....

16+2 hkm

2012. jún. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tegnap este lefekvés előtt bevettem egy magne b6-ot, és nem nyilallt sehova sem! :)) próbáljátok ki!
2012. jún. 26. 09:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!