Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetes vagyok, az baj ha...

14 hetes vagyok, az baj ha néha egy picit belenyilall a hasamba és fájdogál ott ahol a baba van?

Figyelt kérdés
2011. máj. 4. 14:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Előfordul, elég rossz érzés de nem gond...
2011. máj. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De ez mitől van? Ugye nincs baja a babának?
2011. máj. 4. 14:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Nincs baja! Átalakul a tested, húzódnak a szalagok, esetleg ha hirtelen mozdulsz akkor belefájdulhat! Amíg nincs görcs semmi gond ezzel...
2011. máj. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi, csak megijedtem, mert eddig még nem éreztem ilyet és a napokban kezdődött, ma elég sokszor éreztem már. Most csak ülök a gép előtt de most is belenyilall 1-2 másodpercre.
2011. máj. 4. 14:30
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is 14 hetes vagyok és én is érzem ezeket. Nem gondolom, hogy gond lenne.
2011. máj. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom a 13. 14. hét környékén kezd el nagyon nőni a méh és attól van. Nekem is akkortájt kezdődött és még mindig néha van.

16 h km.

2011. máj. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi, közben utána is olvastam és mindenhol azt találtam, hogy ez természetes. :)
2011. máj. 4. 17:12
 8/8 anonim válasza:

Sziasztok!

Én most vagyok a terhességem 17. hetében és nekem is folyamatosan szurkál, meg nyom, mostanában keményedek is, sőt volt olyan is hogy begörcsölt egy két másodpercre! Mondanom sem kell én is nagyon megijedtem! Azonnal irány a doki, meg ultrahang, hüvelyi vizsgálat... Mindent rendben találtak, zárt volt a méhszájam, a kicsivel is minden a legnagyobb rendben volt! Amit tudok ajánlani az a Magnesium Citrici, amely vény nélkül kapható a patikákban és erősíti az izmokat, bizonyos szinten gátolja a méhszáj kinyílását, ha nagyon szurkál meg görcsölget napi 2x1-et be lehet venni, ez nem árt, csak használ! De azért a mai napig bennem van a szorongás, hogy vajon minden rendben van-e?! De azt hiszem itt erősítjük egymást ezzel, hogy megosztjuk a panaszainkat és kevésbé aggódunk!

2011. nov. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!