Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapasztalt anyukák, induljak...

Tapasztalt anyukák, induljak a kórházba? 33hkm

Figyelt kérdés
Folyamatosan(tehát nincs két perc vagy tíz perc szünet) erős mensi görcsöm van,hozzá társként a derekam akar szétszakadni. Nem fetrengek a fájdalomtól,de azért erős. Ez jósló? Keményedés is van néha,de az nem mindig,viszont a fájdalom nem múlik,folyamatos. Baba mocorog közben. Segítsetek kérlek,nincs túl közel a kórház,induljunk? Már össze vagyok készülődve,de volt már pár téves riasztásunk,így nem tudom,induljak,vagy várjam meg a holnapot? holnap mindenképp bemennék reggel.
2012. aug. 12. 21:59
1 2 3 4 5
 1/42 A kérdező kommentje:
Jaj,azt elfelejtettem,hogy meleg víz,magnézium nem használ,de az eddig se használt sose. C2110 az értékem a 26.hét óta.
2012. aug. 12. 22:01
 2/42 anonim ***** válasza:
73%
Szia, èn robognèk a kòrhàzba, mert mèg nagyon korai ha 33 hetesen szuletne a picùr!Inkàbb egy tèves riasztàs minthogy baj legyen.
2012. aug. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
Akkor ez nem jósló lesz,jól gondolom,akkor induljunk inkább. Hát remélem nem küldenek haza,biztonságban érezném magunkat a kórházban. Köszönöm szépen!
2012. aug. 12. 22:05
 4/42 alaszka ***** válasza:
73%
Igen, én is mennék!!! Ne gondolkodj, induljatok! A folyamatos fájdalom azért jelent valamit szerintem!
2012. aug. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
100%
Én is mennék a helyedben. Majd írd meg mi volt! Drukkolok, hogy téves legyen!
2012. aug. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem indulj ès ne itt ulj a gèp elott!
2012. aug. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:

Indulj!!! 33 hetesen inkább 10 téves riasztás legyen!!!

Ha a baba akarna indulni, hátha vissza tudják tartani, vagy pedig kap tüdőérlelőt! Mindenképp indulj! Reméljük nem lesz semmi baj, csak téves riasztás!

Drukkolok, írd majd meg!

2012. aug. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 alaszka ***** válasza:
Nem fognak hazaküldeni szerintem, visszatartáson bent kell majd maradnod. Én az első babámnál pont 33 hetesen kerültem be pici vérzéssel, és egy hétig fektettek. Minden jót nektek!!!
2012. aug. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
Drukkolok nagyon és írd meg, hogy mi lett!!
2012. aug. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
Indulnék!Kórházban vissza tudnak tartani.
2012. aug. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!