Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapasztalt anyukák, induljak...

Tapasztalt anyukák, induljak a kórházba? 33hkm

Figyelt kérdés
Folyamatosan(tehát nincs két perc vagy tíz perc szünet) erős mensi görcsöm van,hozzá társként a derekam akar szétszakadni. Nem fetrengek a fájdalomtól,de azért erős. Ez jósló? Keményedés is van néha,de az nem mindig,viszont a fájdalom nem múlik,folyamatos. Baba mocorog közben. Segítsetek kérlek,nincs túl közel a kórház,induljunk? Már össze vagyok készülődve,de volt már pár téves riasztásunk,így nem tudom,induljak,vagy várjam meg a holnapot? holnap mindenképp bemennék reggel.
2012. aug. 12. 21:59
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:

Ha előbb olvasom a kérdést, én is a kórházat javaslom, ugyanis ilyen méhszájjal nem szabad kockáztatni. Ha egyszer kinyílik, nagyon gyorsan tud nyílni még tovább.

Remélem még bent marad a picikéd legalább 3 hétig!

Minden jót!

2 fiús

2012. aug. 13. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:
Anyukámnak meg anyósomnak szóltam,de csak apukám tud majd bejönni picit,de ő meg olyan mérges a páromra(jogosan)h.nem hiszem,h.higgadtan tud majd viselkedni. Péterfy kórházba hoztak,tudtok erről a helyről valamit? Tudom,h.nyugodtnak kéne lennem,de úgy érzem,mintha meghaltam volna. Miért érdemeljük ezt a kislányommal?
2012. aug. 13. 06:28
 23/42 anonim ***** válasza:
100%
A "párod" azt sem érdemli meg, hogy ebben a büdös életben valaha ránézzen a gyerekére! Egy ilyen ember miatt nehogy idegesítsd magad! Kitartást!
2012. aug. 13. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:

Szia,

már mi is többször beszéltünk, rettenetesen sajnálom, hogy nem rendeződik a helyzetetek!

De most egyáltalán ne foglalkozz ezzel, csak a kislányod szeresd és kérd meg, hogy maradjon ott és nőjön, hízzon kicsit!

A Péterffy nagyon jó hely, ne aggódj, barátnőm direkt ott fog szülni!

Vigyázz Magatokra!!

2012. aug. 13. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:

ha ez nyugtat, en a peterfyben szultem, mert ott volt a fogadott dokim, es ha lesz baba, legkozelebb is ott fogok, mert nagyon jo elmenyeim vannak ott, kicsit ugyan lepukkant, meg szoci, de mindent elinteztek helyben helyettem a gyerek korul, marmint a papirjait, nekem csak annyi dolgom volt, hogy varjam a postan. minden nap jott valaki, pl szopt. tanacsado, talan pszichologus is, de ebbe nem vagyok biztos stb, aki a szulessel, es a szules utani dolgokkal kapcsolatban elmagyaraztak mindent, mindig figyeltek rank. egy ket csecsemos nover egy igazi tunder, de a tobbiek is tenyleg kedvesek. szoval jo kezekben vagytok, ne aggodj. ja, es a dokik egytol egyig profik, nekem ugyan volt fogadott, de mindenkitol csak azt hallottam, aki ugyeletesnel szult, hogy nem bunkoztak, maximalis figyelmet kaptak.

megkerdezhetem, mi az oka hogy a parod igy viselkedik? ne foglalkozz vele, most ti vagytok a legfontosabbak!!

2012. aug. 13. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:

Nagyon drukkolok, hogy jól legyél, és a baba is! Reméljük még bent marad legalább 2-3 hétig! Írj majd, hogy mi újság Veled, mi szorítunk Értetek!

"Pároddal" meg ne foglalkozz most, csak Te és a Baba vagytok a legfontosabbak! A többi majd megoldódik!


21 hetes kismami

2012. aug. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
Ja,nagyon szorítok,hogy minden rendben legyen!A "párod" semmit nem érdemel,még azt se,hogy megnézze a kislányt.Nem tudsz elköltözni?Minden rendben lesz a babáddal,a 33.héten már szép,nagy baba születik,általában rendellenesség sem lép fel,szóval nyugi.Majd írj kérlek,kitartás.
2012. aug. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:

szia!

kitartást nektek csajok és reméljük benn marad a kislány még egy ideig és szépen hízik addig! a Péterffy tényleg jó kórház, remek kezekben vagy, kitartás! a párodat meg nem kommentálnám, sajnállak :( nyugalom és sok szerencsét! majd jelentkezz hogy mi a helyzet

2012. aug. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:
Sziasztok! :-) Köszönök szépen mindent! Kapom folyamatosan az antibiotikumot,a görcseim meg enyhültek. Az apuka végül felhívott,bejön,de nem tudom,mire számítsak. A szüleim látni se akarják(tudom,h.jogosan) úgyhogy már felrobbanok a stressztől.
2012. aug. 13. 11:06
 30/42 anonim ***** válasza:
Jajj, gondoltam én hogy felhív reggel, de már este se hagyhatta volna hogy egyedül menj be :-( Remélem már észbe kap egy kicsit... De mint írtam elötte is, nem kell aggódnod, a legjobb helyen vagytok és az is bíztató amit a kórházról írtak. Csak próbálj megnyugodni, ami tudom nem könnyű de a kis picúr legyen a szemed elött!
2012. aug. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!