Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapasztalt anyukák, induljak...

Tapasztalt anyukák, induljak a kórházba? 33hkm

Figyelt kérdés
Folyamatosan(tehát nincs két perc vagy tíz perc szünet) erős mensi görcsöm van,hozzá társként a derekam akar szétszakadni. Nem fetrengek a fájdalomtól,de azért erős. Ez jósló? Keményedés is van néha,de az nem mindig,viszont a fájdalom nem múlik,folyamatos. Baba mocorog közben. Segítsetek kérlek,nincs túl közel a kórház,induljunk? Már össze vagyok készülődve,de volt már pár téves riasztásunk,így nem tudom,induljak,vagy várjam meg a holnapot? holnap mindenképp bemennék reggel.
2012. aug. 12. 21:59
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen volt egy durva joslóm, de olyan szintre fel is erősödött, hogy én fetrengtem a fájdalomtól... :S Én bementem a kórházba, ahol ott tartottak éjszakára megfigyelésen. Én mindenképp megnézetném magam, de szerintem csak josló lesz, de inkább nézzen rád egy orvos!
2012. aug. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
Szerintem is jósló, de én is mennék mindenképpen. Nekem volt egy ilyen jóslóm a 36. héten, hajnalban kezdődött (négy körül) és este tizenegyig tartott. Folyamatosan fájt, nem segített a melegvíz sem... Elmentem dokihoz, és kiderült, hogy ez "csak" jósló. De ahogy a többiek írták, menj mindenképpen, inkább feleslegesen!!!
2012. aug. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
Ismerem MayC-t és nem jókedvéből ült a gép elött, beszélgettünk is, hanem mert reménykedett hogy elmúlik, és nem kell kórházba mennie, mert a dokik elég bunkók tudnak lenni és hazaküldik az embert hogy nemis fáj ez neki annyira. Persze már bement a kórházba, és remélem minden rendben. Szorítsunk neki!
2012. aug. 13. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:
Lányok! Nagyon szépen köszönöm mindenkinek! Mentőt hívtam,most kórházban vagyok. Kaptam tüdőérlelőt,seduxent,magnéziumos infúzión vagyok órák óta,így enyhült kicsit. Nem tudom mit hoz a holnap,párom szart ránk,otthon tv-zett és telefonja ki van kapcsolva,azt se tudja,hol vagyunk :-(
2012. aug. 13. 01:23
 15/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondod komolyan hogy kikapcsolta a telefont??? Ajj én szorítok értetek :-( Gondolj arra hogy a lehető legjobb helyen vagy, bármi történik nem lesz semmi gond! Remélem tudod ki vagyok, bár nem írja a nevem :-)
2012. aug. 13. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen! Az én babám a 33. héten született. Nekünk egyszercsak elfolyt a magzatvíz, így kezdődött. Az ügyeletes doki minősíthetetlenül bunkó volt, a többi aranyos. Azt mondták, kapok gyógyszert, tüdőérlelőt és olyat, ami 72 órára visszatartja a szülést, aztán pedig olyat, ami megindítja, mert 72 óra után károsodik a baba. Nem jött össze a három nap, mindössze 12 órát sikerült benn tartani, aztán egy fél óra alatt lezajlott a szülés, nagyon kint akart lenni a baba. Szerencsére teljesen egészséges. Jó egészséget nektek!
2012. aug. 13. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
A Párod mennyen a pi"ába! Neked meg szorítunk hogy rendben legyetek! Kitartást!
2012. aug. 13. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 A kérdező kommentje:
Tudom,drága,hogy ki vagy és köszönöm! :-) az egyik telója le van merülve a másik a kocsiban,de ha egyszer kimegy a lakásból nem tud visszamenni,mert nálam vadm kulcs.tegnap kérdeztem,hogy fogom tudni értesíteni,azt mondta,leszarja.nem tudom,felhív-e egyáltalán,mert semmit nem tud most rólunk. Kaptunk antibiotikumot is. Nem tudom,mi lesz. Nem tágultam tovább,így azt mondják,nem hiszik,hogy nagy baj lesz,de ha mégis,nyugtatgattak,hogy jó nagy babám lesz,így nem lesz vele gond. Félek,alig aludtam,ki vagyok a párom miatt,nem tudok már semmit sem.
2012. aug. 13. 06:09
 19/42 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező


Először is nyugodj meg, most az a legfontosabb, hogy te és a babád jó helyen vagytrok és megkapjátok a számotokra legmegfelelőbb kezeléseket. Gondolj arra, ha te most ideges vagy a minősíthetetlen párod miatt, akkor azzal a picinek is ártasz és lehet emiatt lesznek fájásaid.


Anyukádnak vagy valakinek nem tudsz szólni, hogy legyen melletted? Esetleg testvér, barátnő, bárki?

2012. aug. 13. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
32%
Egy ilyen pasit nevezel te párodnak?!
2012. aug. 13. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!