Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet ez? Valaki tapasztalt...

Mi lehet ez? Valaki tapasztalt hasonlót?

Figyelt kérdés

5 hete használok utrogestan hüvelykapszulát, de eddig ezt még sohasem éreztem...Egészen fenn egy dudort tapintok:(

Nagyon megijedtem...Mi lehet ez?


2012. aug. 10. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:
menj orvoshoz!!!
2012. aug. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
csak hétfőn tudok orvoshoz menni
2012. aug. 10. 11:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy az a méhszájad? Ott egészen fönt? Az enyém ott van;) Én is utrogestant használtam 12 hétig, én is tapintottam azt a "dudort", szerintem a terhesség miatt változhat a tapintása, mert amikor még nem voltam várandós, egészen másnak éreztem.
2012. aug. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kedves Tunderka, köszönöm a válaszod. Én is gondoltam rá, hogy a méhszáj az, csak eddig (most vagyok a 10. héten)még nem éreztem hasonlót, és annyira ijesztő volt, főleg mert volt már többszöri barna folyásom és már éppen eléggé rettegek mindentől.
2012. aug. 10. 11:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!