Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhes vagyok és...

7 hetes terhes vagyok és nagyon félek h a szüleim hogy fognak rá reagálni. Mit csinálnátok az én helyemben?

Figyelt kérdés
Terhes lettem. Lassan 6 éves párkapcsolatom van. A baràtom 24 éves én pedig 22. Eddig mindig óvszerrel védekeztünk, de most már nem hasznalunk es a megszakításos mòdszerrel "védekezünk". Azt mondtuk ha becsúszik a baba, akkor nagyon fogunk örülni. Ès sikerült is, szerintem nagyon jönni akar a picike. A párom dolgozik van állandó munkahelye, én sajnos még nem dolgoztam, mert eddig sehova nem vettek fel. A probléma az hogy a szüleim utálják a páromat. Egyszer anyukam azt mondta, hogyha netan terhes lennék tőle arra a kisbabára rá se tudna nézni. A szüleimmel lakom. Ha megtudnák akkor szerintem kidobnának, nagyok félek ettől.
2012. júl. 13. 13:49
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Ne félj!Minden rendben lesz!:)Nem fognak kidobni,egy gyerek az ajándék.Anyukád meg torodjon a saját életével,és engedjen el téged.Te választásod a Te életed!:)Én orulok,hogy sikerult!Gratulálok!Oszintén....Mikor szulsz?
2012. júl. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

át tudom érezni a helyzetedet, mondjuk nálam ez már 18 évesen kibukott. nagyon erős kontroll volt felettem, és folyamatos ellenőrzés alatt voltam. valamilyen szinten én is tartottam anyámtól, és nagyon erős megfelési kényszerem volt vele szemben, bár sosem volt elég jó a teljesítményem...

én akkor fogtam magam kollégiumba költöztem, suli mellett dolgoztam, akkor megromlott a kapcsolatunk.

most már azóta 25 éves vagyok van egy kisfiam , férjem, külön élünk anyuéktól, boldog vagyok, és vele is rendeződött a kapcsolatunk, a kicsit meg nagyon szereti.


a lényeg, hogy neked kell meghozni az első lépést ahhoz , hogy boldog légy, ülj le és beszélj a pároddal, ő hogy látja a dolgot, és komolyan akarja-e a gyereket, mert ez a 2-tök dolga lesz, fél év múlva ne gondolja meg magát, mert te maradsz a szarban.

sok sikert kívánok nektek, de akárhogy is döntesz, anyukáddal kapcsolatban változni kell a dolgoknak, mert később azon kapod magad, hogy 50 feletti egyedülálló vagy, teljesen az anyukád befolyása alatt, és őt istápolod, nem volt saját családod, életed.

láttam ilyet, és nekem nagyon nem jönne be egy ilyen élet

2012. júl. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 Anita8401 ***** válasza:

Szia.

Gratulálok a babához :) .

Ha a párod jól keres ès van saját lakása akkor én a helyedben egy percig sem gondolkodnék csak összepakolnék ès közölném a szüleimmel : terhes vagyok és elköltözünk. Ennyi előbb utóbb úgyis kíváncsiak lesznek az unokàra és megenyhülnek :) .

Te meg ne félj tőlük mert 22 èves vagy ès nemsokára anyuka :)) épp itt az idelye elkezdened a sajàt èletedet élni :) .

Sok sikert nektek ès boldog baba várást :)



19 hetes kismama

2012. júl. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Szia! Ne haragudj, hogy nem olvastam el az összes hozzászólást. De hasonló a helyzetem, mint neked. Én is 7 hetes terhes voltam, amikor megtudtam, hogy terhes vagyok, bár előtte már sejtettem, és csak ezután mondtam el anyuéknak, féltem a reakciójától, hogy mit fog szólni, a párommal 5 éve vagyunk együtt, nekünk is megszakításos módszerrel becsúszott a baba, én is szüleimmel élek, mi sem vagyunk a párommal összeköltözve, mert nem engedték a körülmények, de megtartottuk a babát, elején Anyukám nagyon haragudott, főleg a páromra, de mára már nagyon örül az unokájának, és attól független, hogy nem rajong a páromért, a kisbabánkat már most nagyon szereti. Szóval, mondd el szüleidnek mihamarabb, és meg fognak békülni remélhetőleg.


37+4hkm

2012. júl. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet? Mit szóltak a szülők? Remélem, megenyhülnek és rendeződnek a dolgok! (Bár a "bárcsak megdöglene" durva és primitív hozzáállás nem sok jót sejtet... :() ha nem enyhülnek meg, nem fogadják el a döntéseteket és az unokát, akkor sok erőt az új élet kezdéshez és sok boldogságot az új kis családoddal!
2012. aug. 24. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!