Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhes vagyok és...

7 hetes terhes vagyok és nagyon félek h a szüleim hogy fognak rá reagálni. Mit csinálnátok az én helyemben?

Figyelt kérdés
Terhes lettem. Lassan 6 éves párkapcsolatom van. A baràtom 24 éves én pedig 22. Eddig mindig óvszerrel védekeztünk, de most már nem hasznalunk es a megszakításos mòdszerrel "védekezünk". Azt mondtuk ha becsúszik a baba, akkor nagyon fogunk örülni. Ès sikerült is, szerintem nagyon jönni akar a picike. A párom dolgozik van állandó munkahelye, én sajnos még nem dolgoztam, mert eddig sehova nem vettek fel. A probléma az hogy a szüleim utálják a páromat. Egyszer anyukam azt mondta, hogyha netan terhes lennék tőle arra a kisbabára rá se tudna nézni. A szüleimmel lakom. Ha megtudnák akkor szerintem kidobnának, nagyok félek ettől.
2012. júl. 13. 13:49
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
68%
Jó és mennyi a fizetése?El tud tartani titeket is?
2012. júl. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
Gratulálok nektek!A szüleid majd megbarátkoznak az unokával.Párod tudja már,hogy jön a baba?Párodnak az a saját lakása?
2012. júl. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
180000
2012. júl. 13. 14:07
 14/35 anonim ***** válasza:
100%
Akkor eddig miért nem költöztetek össze? 6 éve együtt vagytok. Szerintem ha ezek után, nem állnának szóba veled, saját magukkal tolnak ki. Nagyszüleim házában élünk, várjuk a babát, ők hétvégenként hazajönnek. De már ez is sok. Nekem aztmonda nagymamám ha nem lesz megkeresztelve a gyerek, és pogány lesz akkor őt felejtsük el. El fogunk költözni albérletbe, és kikeresztelkedem én is. Önálló életem van, családom, megengedték, hogy itt lakjunk, csak rezsit kéne fizetni, de inkább az albérlet, mint ez a terror!!! Ha kidobnak is, van hová menned! Ne aggódj! Próbáljatok beszélni róla, ha nem megy, hagyd rájuk egy idő után csak megenyhülnek!
2012. júl. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:
Igen sajat lakasa
2012. júl. 13. 14:07
 16/35 anonim ***** válasza:
Akkor nem kerültök utcára. Ha nem kapsz támogatást a szüleidtől, akkor meg kell mutatnotok, hogy felelősen várjátok a kicsit. Ha látják, hogy gondos anya vagy, a párod komoly apa, akkor csak nem lesznek ellendrukkerek. Nem írtad, miért utálják a szüleid, pedig ez sarkalatos kérdés.
2012. júl. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:
Anyumek miatt nem volt osszekoltozes, pedig az varos es tobb lehetosegem lett volna munkara, nagyon felek toluk :(
2012. júl. 13. 14:09
 18/35 anonim ***** válasza:
73%

22 évesen ne félj már a szüleidtől...


Én amint betöltöttem a 18-at, költöztem el. Amíg otthon laksz, gyerek vagy. Meg akarják majd mondani, hogy mit hogy tegyél. Már rég összecsomagoltam volna a helyedben.

2012. júl. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
En nem szuleim nyakara szulok!! En csak a viszonyunk miatt felek! Miert utaljak? Inkabb h kit nem utalnak. A testverem baratnojet sem szeretik, senkit.
2012. júl. 13. 14:12
 20/35 anonim ***** válasza:
Akkor ha valóban szülői terror - indok nélkül, akkor jelentsétek be, hogy új időszámítás kezdődik! Hogy tűrte eddig is a párod?Magukra vessenek a szüleid, ha nem engedtek felnőni, s most így kényszerülsz elhagyni őket.Jobb lenne nem haraggal elválni, de ha uralkodni akarnak feletted 22 éves korodban is, akkor drasztikusabban kell leválni róluk.
2012. júl. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!