Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet hogy terhes vagyok, ti...

Lehet hogy terhes vagyok, ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
áprilisba leszek 21, szedek gyógyszert, de nem jön meg már 3 napja, és előző hónapban kicsit hanyagul szedtem, még van egy évem a fősuliból, párom is suliba jár, az ő szülei szegények, az enyémek viszont tehetősebbek, tudnának segíteni anyagilag is és más dolgokban is... nem tudom hogy be merjem-e vállalni ennyi idősen, de félek, hogyha elvetetném esetleg többé nem lehetne. ti mit tennétek?
2010. márc. 1. 10:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Először is csinálnék egy tesztet, hogy tényleg terhes vagyok-e, aztán leülnék a sráccal, hogy ő mit szól. Egyébként én 22 voltam, mikor terhes lettem és nem bántam meg, bár mi akartuk is...
2010. márc. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Szia! En szeretnék babát, nekem is 3 napja késik, de a teszt még nem mutat ki semmit! Próbálj meg tesztelni! Ha egy hét mulva sem jon meg, akkor esetleg menj el orvoshoz.
2010. márc. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Először inkább azt derítsd ki, hogy valóban terhes vagy-e. Mivel hormonkészítményt szedsz, és nem teljesen megfelelően, lehet csak az szórakozik a ciklusoddal. Barátnőm is volt így, vagy 2 hónapig nem jött meg neki annyira összezavarodott a szervezete, de terhességhez köze nem volt. Úgyhogy először bizonyosodj meg róla mi a helyzet, pl. teszt vagy bármi, utána gondolkozz hogy mit tegyél. És azért azt a tabit szedd normálisan, nem olyan nagy dolog minden este bevenni 1-et....
2010. márc. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%

csinálj tesztet. Lehet hogy csak felborult a hormonháztartás, ha össze vissza szedted a gyógyszert.

Én is fősuli mellett lettem terhes, még egy évem volt, eleinte bejártam, az utolsó félévet halasztottam. 21 évesen szültem. Nem bántam meg, most várjuk a kistesót.

2010. márc. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
már bocs de ha arra volt eszed h hanyagul szedd a gyógyszert akkor arra is legyen eszed h vállald a következményeit.
2010. márc. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia!Egyáltalán nem biztos hogy terhes vagy.Mivel hanyagul szedted a gyógyszert amiatt sem jöhet meg időben a mensid.Írtad hogy még tanulsz nem stresszeltél mostanában?Amúgy meg a teherbeesés nem azon múlik hogy hány éves vagy.Szerintem ha nem jönne meg 4 nap múlva tesztelj újra.
2010. márc. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
14:56-os te a paraszt ember mintapéldája vagy... de igen stresszeltem elég sokat, és még mindíg nem jött meg de a teszt negatív, várok még 2 napot és elmegyek a dokihoz
2010. márc. 2. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!