Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Muszáj lesz elvetetnem a...

Muszáj lesz elvetetnem a kisbabámat! Hogy éljem ezt túl?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, a párom nem szeretné a babát.Nem kényszerít, nem ad ultimátumot, hogy elhagy. De tudom, hogy nem akarja, nem lenne boldog. Pénteken megyek dokihoz először.

Mit csináljak, hogy ezt túléljem???Legszívesebben megölném magam.

Becsúszott bébi, pedig védekeztünk.

Van lakásunk, én még suliba járok, ő már dolgozik de tény, hogy túl gazdagok nem vagyunk, bár sztem anyagilag meg lehetne oldani, ha család is segít.

De ő még nem érzi magát érettnek.És egyedül nem vagyok képes felnevelni.Úgyhogy kénytelen elszek megtenni azt,amitőlsoha nem fogok tudni szabadulni egész hátralévő életemben. Pedig 7 éves korom óta babát szeretnék, minden ismerősöm "babmániásnak tart", ez életem nagy álma és most meg fogom ölni:(((((((((((((((egy undorító szemétláda vagyok, egy gyilkos!


2009. júl. 7. 18:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/71 anonim ***** válasza:

bocs,de ezeket TE írtad,nem én találtam ki.


és nem bántani akartalak,csak úgy éreztem,igazságtalan vagy a pároddal,amikor TE hoztad meg a döntést,és igenis,volt választásod.


"kérdező kommentje:

Szia!


Hát egy fokkal jobb a helyzet.Elmondtuk már párom szüleinek is meg anyukámnak is.Mindkét fél azt mondja, hogy tiszteletben tartja a döntésünket és segít, ahogy tud.Ez eddig nagyon jó."


ez meg a másik kérdésedből volt:


"A harmadik megoldás: megtartom a babát és a párom valószínűleg elhagy.A saját kis lakásomat,ahol most élünk kiadom, visszaköltözöm anyuékhoz, 2 év még hátra van a suliból addig ott élek a babával.Kb olyan 120 ezer lenne a jövedelmem innen onnan összeszámoltam"

2009. szept. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!