Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Muszáj lesz elvetetnem a...

Muszáj lesz elvetetnem a kisbabámat! Hogy éljem ezt túl?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, a párom nem szeretné a babát.Nem kényszerít, nem ad ultimátumot, hogy elhagy. De tudom, hogy nem akarja, nem lenne boldog. Pénteken megyek dokihoz először.

Mit csináljak, hogy ezt túléljem???Legszívesebben megölném magam.

Becsúszott bébi, pedig védekeztünk.

Van lakásunk, én még suliba járok, ő már dolgozik de tény, hogy túl gazdagok nem vagyunk, bár sztem anyagilag meg lehetne oldani, ha család is segít.

De ő még nem érzi magát érettnek.És egyedül nem vagyok képes felnevelni.Úgyhogy kénytelen elszek megtenni azt,amitőlsoha nem fogok tudni szabadulni egész hátralévő életemben. Pedig 7 éves korom óta babát szeretnék, minden ismerősöm "babmániásnak tart", ez életem nagy álma és most meg fogom ölni:(((((((((((((((egy undorító szemétláda vagyok, egy gyilkos!


2009. júl. 7. 18:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/71 anonim ***** válasza:
100%
Egy biztos, ha csak miatta megteszed.... ez a szálka örökre benned marad és a kapcsolatotokat elintézi. Tehát se baba, se a párod. Mindenképpen közös nevezőre kell jutnotok a témában, ha valamelyikőtök is úgy fogja érezni hogy egy általa nem kívánt áldozatot hozott a másikért az veszélyes lehet a közös életetekre. Én nem értek egyet azzal aki azt mondja mindenképpen meg kell tartani és a párodat belekényszeríteni... Ez annál komolyabb döntés és együtt kell meghozni. Ha ő elzárkózik és csalódsz benne, tartasz tőle hogy nem áll ki melletted akkor meg nem kell vele fogalkozni... akkor őt felejtsd el. Akkor csak az a kérdés hogy Te egyedül vállalod e?!
2009. júl. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/71 anonim ***** válasza:
100%

Örökbeadnád? Mikor kilenc hónapig a szived alatt hordod?

Sztem az egész életeted beárnyékolná egy ilyen döntés! Azt sem tudnád mikor megy el a saját gyereked melletted az uton!

Én a helyedben átgondolnám ezt,és kérnék segitséget a szülőktől,mert ők már tapasztaltak az életben,de te nem!

És biztos,h segitenének,mert kire számitson az ember ha nem a szüleire!

2009. júl. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/71 A kérdező kommentje:

igen, mindenképp fogok szólni anyukámnak a doki után...csak az a baj, hogy már volt erről szó, és mindig izgul anyu, hogy jaj csak be ne sikerüljön,mert elrontom az életemet....16 évesen még lehet elrontottam volna, de 22 évesen talán már nem.

Ráadásul nemrég hagytam abba a tablettát és nagyon parázik, hogy na tuti valami baj lesz a gumival....hát erre tessék.utálom, hogy neki mindig igaza van!!

és mondta, hogy ha baj lesz, ne menjek hozzá sírva, mert előre kell gondolkozni, és nem fog tudni még egy babát is eltartani.apukám már nem él...szóval nem tudom mennyi segítségre számíthatok anyukámtól.

2009. júl. 8. 13:57
 34/71 anonim ***** válasza:

Biztos,h fog segiteni Anyukád!

Én mikor egyedül maradtam kismamaként ők voltak az elsők akiknek elmondtam a dolgot,pedig baromira féltem,h mit fognak szólni,mert ezelőtt nem igazán jöttünk ki,és mégis mindenben támogatnak! Sőt ők is alig várják,h megszülessen az unokájuk!

Szóval kire számithatnál ha nem Anyukádra! Csak higgy benne!

Ja,és az tuti,h a szülőknek mindig igaza van!

2009. júl. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/71 anonim ***** válasza:

Szia!

Na mi a helyzet veletek?Döntöttél már?Ha igen hogyan?Nagyon érdekel hogy a sorsotok hogyan fog alakulni!

2009. júl. 11. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/71 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm, hogy érdeklődsz.Jól esik nagyon.

Ma mondtam el anyukámnak.Nagyon nagyon sírt:(((

Viszont nem úgy reagált, ahogy gondoltam, hogy fog, hogy azonnal a kórházba ráncigál, hogy csinálják meg az abortuszt.

Azt mondta ő képtelen dönteni, illetve, azt mondani, hogy bármelyik megoldás is jó.Mert nincs jó megoldás.Fél, ha elvetetem egy emberi roncs leszek utána és talán nem lehet többé gyerekem.Fél, ha megtartom nagyon nehéz lesz és a párom majd elhagy és nemcsak a saját,de a baba és az összes közeli érintett életét teszem tönkre.

Úgyhogy most ő nagyon ki van borulva.:((

Azt mondta, döntsek én, illetve mi, ő nem tud semmit sem mondani.

Még a párom szüleinek el kell mondanunk.Az egyetlen esélyem, hogy ők segítenek!Egyedül nem vagyok képes ezt végigcsinálni.Kell addig a 2-3 évig még segítség, amíg befejezem a jogot, utána dolgoznék.De addig egyedül nem megy.Az utolsó reményem a párom szülei,akik franciák, a nagymamája elég gazdag.Ha akarnak, anyagilag tudnának segíteni.


Utálok másoktól függeni, és másoktól kérni.DE most nem érdekel a büszkeségem, mert ez az egyetlen esélyem, hogy megmentsem a kisbabám életét. Ha ők nemet mondanak, meg kell ölnöm és abba én is belehalok:((((

2009. júl. 11. 21:48
 37/71 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Mi a helyzet veletek?

Remélem találtatok valami megoldást és megtarthatod a babád!

2009. júl. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/71 A kérdező kommentje:

Szia!


Hát egy fokkal jobb a helyzet.Elmondtuk már párom szüleinek is meg anyukámnak is.Mindkét fél azt mondja, hogy tiszteletben tartja a döntésünket és segít, ahogy tud.Ez eddig nagyon jó.

De a párom még mindig elvetetné.Bár már kezd meginogni.Mutattam neki abortusz videot, ma voltam a Családvédelmi Szolgálatnál, mert megígértem neki, hogy elindítom az eljárást, hogy ne csússzunk ki az időből, de ez nem azt jelenti, hogy én beleegyeztem az abortuszba.Ma nem tudott eljönni, de a következő beszélgetésre eljön és a védőnővel közösen próbálunk rá hatni.

Egy kicsit reménykedőbb vagyok most.

Félek is, mert nem tudom mit csinálok, ha megtartom a babát és erre elhagy. Viszont én képtelen vagyok megölni a picimet.

A dokim nagyon kedves, minden héten jelentenem kell neki, hol tart az ügy.Ma voltam vérvételen, jövő héten hüvelyi UH-ra megyek.Ezek az abortuszhoz is kellenek.


Szóval a szülők támogatnak.Ez jó.De az is kell még, hogy a párom máshogy gondolja a dolgokat.Most mindent megteszek azért, hogy ez sikerüljön.

2009. júl. 15. 22:18
 39/71 anonim ***** válasza:
100%

SZia!

Jó ezt olvasni!Hívd magaddal az uh.-ra és akkor megfog enyhülni,főleg ha már vagy annyi idős babás hogy mocorog.

HÁny hetes vagy most?

Sok sikert!

2009. júl. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/71 anonim ***** válasza:

Szia

Ha olvasod még ezt akkor írj, hogy mi történt!

2009. júl. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!