Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Muszáj lesz elvetetnem a...

Muszáj lesz elvetetnem a kisbabámat! Hogy éljem ezt túl?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, a párom nem szeretné a babát.Nem kényszerít, nem ad ultimátumot, hogy elhagy. De tudom, hogy nem akarja, nem lenne boldog. Pénteken megyek dokihoz először.

Mit csináljak, hogy ezt túléljem???Legszívesebben megölném magam.

Becsúszott bébi, pedig védekeztünk.

Van lakásunk, én még suliba járok, ő már dolgozik de tény, hogy túl gazdagok nem vagyunk, bár sztem anyagilag meg lehetne oldani, ha család is segít.

De ő még nem érzi magát érettnek.És egyedül nem vagyok képes felnevelni.Úgyhogy kénytelen elszek megtenni azt,amitőlsoha nem fogok tudni szabadulni egész hátralévő életemben. Pedig 7 éves korom óta babát szeretnék, minden ismerősöm "babmániásnak tart", ez életem nagy álma és most meg fogom ölni:(((((((((((((((egy undorító szemétláda vagyok, egy gyilkos!


2009. júl. 7. 18:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
72%
Ne tedd.
2009. júl. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 anonim ***** válasza:
89%

Ha te nem szeretnéd, akkor ne tedd meg!

Egy csomó pasi csak közben jön rá, hogy miről is van szó, és hogy apák lesznek!

2009. júl. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/71 anonim ***** válasza:
90%

Naa azért ne legyél ilyen magaddal szemben!

Szerintem ezt még rágd át többször mielőtt a végső döntést meghozod.Ahogy elmondtad hogy mennyire és mióta akarsz babát szerintem az hogy a párod boldogtalan lenne az legyen az utolsó szempont(neharagudj ha rosszul esik).Beszélj azokkal a személyekkel akik számításba jöhetnek hogyha megszülöd akkor segítenek.A szülők nemhinném hogy magadra hagynának és szerintem hidd el nekem ha szeret a párod nem fog sem elhagyni sem semmi mert mire megérkezik a kis jövevény már ő is várni fogja.Már hallottam ilyenről.Úgyhogy még ne add fel.

Én személy szerint nem vetetném el de ez a te döntésednek kell hogy legyen.Megírod majd hogy hogy döntöttél?

Üdv. 21 hetes km.

2009. júl. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 A kérdező kommentje:
de és, ha elhagy miből nevelem fel a babámat??ha senki nem áll mellém, anyukám sem, akkor mi lesz velem?
2009. júl. 7. 18:20
 5/71 anonim ***** válasza:
100%

Múlt héten befektettek a kórházba pár napra ( most 36 hetes vagyok). Volt egy szobatársam. 22 éves. Nem a párjával lakik. Azt sem tudja, hogy számíthat-e majd rá a gyermeke mellett. De nem adta fel! Mert ő szeretné ezt a bébit! Már 20 hetes! Látszik a pocakja! És sokat simogatja! És nagyon várja! És tervezgeti a babadolgokat. Bár, úgy tűnik egyedül. Persze azt mondta, lehet az ő párja is csak később, közben jön rá, hogy apa lesz. Ilyenek a férfiak. Lassabban kapcsolnak ilyen dolgokban.

De az ő párja már pl. titokban, amíg ő a kórházban volt, nekilátott felújítani a fürdőszobát. Lehet, hoyg kezdi felfogni, miről is van szó!


Ne tedd meg!

Bánnád egy életen át!


egy 36 hetes fiatal kismami

2009. júl. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 anonim ***** válasza:
100%

Beszéljétek meg és jól gondoljátok meg.A párod is nyilatkozzon konkrétan ketten vagytok felelősek a kialakult helyzetért.Én az vallom hogy mindig van kifogás ami miatt pont nem jó de ez nem jutna soha eszembe.

Amikor a 3.babánkkal terhes lettem tudtuk meg hogy a férjem munkanélküli lesz.Megijedtünk de azota 4.honapja nagyon jó állása lett.Lassan szülünk,minden megoldodik.Ne vetesd el,főleg ha ennyire szeretnéd.36h

2009. júl. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/71 anonim ***** válasza:
86%
Ne legyél gyenge, és ne hagyd, hogy az befolyásoljon, hogy a párod meg nem akarja! kit érdekel a párod? neki még lehet egy szakajtóra való gyereke, de lehet, hogy neked az abortusz uán soha többé nem lehet!! dehogynem leszel képes egyedül felnevelni. tudod hány, nálad sokkal de sokkal rosszabb helyzetben lévő nő felnevelt már gyereket? és nem is egyet! örök életedben bánni fogod, ha csak azért elveteted a babát, mert a párod nem akarja. képes lennél megölni a gyerekedet csak azért, mert az apja nem akarja őt?
2009. júl. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/71 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én még hasonló helyzetben sem voltam, ezért tapasztalatom sincsen, de, ha Te a lelked mélyén ennyire szeretnél babát, talán nem véletlenül fogant meg a pici, és lehet, hogy soha nem tudnád feldolgozni az elvesztését.
2009. júl. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/71 anonim ***** válasza:
100%

18:20-as vagyok.

És semmi sem muszály.

Beszélj anyuddal.Nem nem feltételezném róla hogy nem támogat egy babával,főleg ha ő is meglátja és esetleg ha eljár veled uh.-ra meg ilyenek.Nagyon megfogja szeretni.Az én anyum is mindig jön velem és látom rajta hogy nagyon várja (apum is) az unokáját:-))

2009. júl. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/71 anonim ***** válasza:
21%

Nem vagyok az abortusz híve,és biztosan nehéz ezen túl tenned magad. De gondolj arra,hogy egy nem kívánt gyereknek milyen sorsa lenne?Ha az apa nem érzi még elég érettnek magát egy gyerek nevelésére,akkor jobb lenne,ha elválnátok és a gyerek apa nélkül nőne fel? Vagy te keresnél neki másik apát,aki vagy jó apja lenne vagy nem?

Lehet,hogy most a családod segítene,de erre nem lehet egy gyerek életét alapozni.Tanulni sem könnyű gyerek mellett ( tudom,mert volt részem benne ),de semmi biztosíték nincs arra,hogy lesz is állásod.Miből tartanád el akkor ?

Csak azért szülni,mert anya akarsz lenni,de reményed sincs,hogy eltudod tarttani,felelőtlenség.A helyedben bárhoigy is fáj,elvetetném.Vagy ha megszülném,örökbe adnám,egy megbízható,rendes családnak.

2009. júl. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!